reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienie

Marta0909

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Grudzień 2021
Postów
52
Witam! 13.12 dowiedziałam się ze będę mamą! Cieszymy się z mężem bardzo, ze się udało. Niestety jestem osoba panikującą i przejmująca się wszystkim. W środę zauważyłam maluśki kawałek śluzu brązowego, pojechałam na izbę przyjęć. Doktor mnie zbadała powiedziała, ze ona nic tam nie widzi złego powiedziała, ze śluz jest biały i jest ok. Pęcherzyk jest dobrze umiejscowiony w macicy. Uspokoiłam się bardzo ale nie ma długo na drugi dzień miałam troszeczkę więcej tego śluzu i aż do dziś czyli 5 dzień. Pierwsza wizytę u mojej Pani ginekolog mam 4 stycznia będę wtedy w 7 tyg ciąży. Ale bardzo się boje bo jestem fryzjerka i okres przedświąteczny był bardzo ciężki pracowałam dużo i okres przed sylwestrem będzie taki sam. Nie wiem co mam robić mąż mówi, ze nie ma na mnie siły bo jestem zestresowana. Pytałam mamy mówiła ze mam się nie przejmować mówiła, ze to może być po badaniu usg ale z drugiej strony boje się coś przeoczyć .. czy ktoś miał podobnie i wszystko było okej ? Dodam, ze doktor nie miała wcześniejszych terminów, kompletnie nie wiem co mam robić :( Pozdrawiam !
 
Ostatnia edycja:
reklama
może niedobor progesteronu? To sie chyba wlasnie objawia brazowymi plamieniami
Właśnie nie mam pojęcia :( jutro napisze SMS do mojej doktor opisze sytuacje może uda mi sie szybciej dostać na wizytę bo boje sie czekać kolejny tydzień, a nie będę miała jak sie oszczędzać. Niestety w naszym zawodzie nie mam jak siedzieć :(
 
Nie panikuj! Wiem, ze łatwo się mówi! Ja miałam tak samo! Jest to normalny objaw, brązowe plamy w ciąży nie zawsze znaczą ze dzieje się coś złego. Więcej optymizmu! 😊✊ Trzymam kciuki!
 
reklama
A ja bym nie poprosiła. Ludzie, to nie cukierki, tylko leki-hormony a nie wiadomo jaka jest przyczyna plamienia. Lekarz sam powinien postawic diagnoze i dobrac leczenie jesli zajdzie taka potrzeba.
W kazdy razie autorko posta sprobuj umowic sie do innego lekarza na konsultacje i badania. Trzymam kciuki🤞🏼🤞🏼
Dziękuje !! ❤️ Dziś nie mam nic ucichło .. czekam na kontakt od mojej Pani dr czy uda mnie się wcześniej wcisnąć.
 
Do góry