reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

Dołączył(a)
20 Listopad 2023
Postów
7
Proszę, pomóżcie. Jestem w 6 tygodniu ciąży, w piątek zaczelam plamić, papier zabarwiony na różowo, trwa to trzeci dzień. Mam też czasami bóle macicy jak przy okresie typowo. Byłam w piątek w szpitalu, powiedziano mi że nie mogę się przejmować skurczami i plamieniem o ile to nie żywa krew . Powiedziano też że na razie mam pusty pęcherzyk ciążowy 18mm bez zarodka, i mam poczekać czy się coś rozwinie. Proszę, powiedzcie że któraś też tak miała i dziecko było zdrowe. Mama straszy że plamienie normalne nie jest oraz te bóle jak na okres, i brak zarodka w tym tygodniu.
 
reklama
Proszę, pomóżcie. Jestem w 6 tygodniu ciąży, w piątek zaczelam plamić, papier zabarwiony na różowo, trwa to trzeci dzień. Mam też czasami bóle macicy jak przy okresie typowo. Byłam w piątek w szpitalu, powiedziano mi że nie mogę się przejmować skurczami i plamieniem o ile to nie żywa krew . Powiedziano też że na razie mam pusty pęcherzyk ciążowy 18mm bez zarodka, i mam poczekać czy się coś rozwinie. Proszę, powiedzcie że któraś też tak miała i dziecko było zdrowe. Mama straszy że plamienie normalne nie jest oraz te bóle jak na okres, i brak zarodka w tym tygodniu.
Plamieniami bym się nie martwiła, o ile to nie żywa krew. Zgadzam się z komentarzem wyżej, udaj się do gabinetu z dobrym sprzętem i sprawdź za tydzień czy jest zarodek, bo powinien już być na tym etapie, chyba że ciąża jest młodsza.
 
Jeżeli pęcherzyk ciążowy ma 18 mm i brak w nim nawet pęcherzyka żółtkowego to nie wróży to dobrze. Niby ma czas do 25 mm ale zwykle pojawia się przy około 10 mm. Skonsultuj plamienia z lekarzem.
 
Jeżeli pęcherzyk ciążowy ma 18 mm i brak w nim nawet pęcherzyka żółtkowego to nie wróży to dobrze. Niby ma czas do 25 mm ale zwykle pojawia się przy około 10 mm. Skonsultuj plamienia z lekarzem.
Byłam dziś na kolejnym USG, dalej nic, pęcherzyk mega mały, endometrium małe, macica się nie powiększa... Plamić nie plamie już od wczoraj. Ale wątpię by tam cokolwiek jeszcze urosło.... W piątek kolejne USG rozszerzone jakieś, dziś betę zrobiłam w piątek wyniki.
 
Byłam dziś na kolejnym USG, dalej nic, pęcherzyk mega mały, endometrium małe, macica się nie powiększa... Plamić nie plamie już od wczoraj. Ale wątpię by tam cokolwiek jeszcze urosło.... W piątek kolejne USG rozszerzone jakieś, dziś betę zrobiłam w piątek wyniki.
Pęcherzyk się zmniejszył? Jeżeli tak no to tutaj chyba nie ma już nadziei. Przykro mi.
 
reklama
Pęcherzyk się zmniejszył? Jeżeli tak no to tutaj chyba nie ma już nadziei. Przykro mi.
Znaczy się nie wiem czy on się zmniejszył bo wymiarów mi lekarz nie podał. W szpitalu może sprzęt był inny i bardziej na zoomie był pokazany pęcherzyk a dziś jakiś inny sprzet bo się mniejszy wydawał. Mówił że albo bardzo wczesna ciąża (ale u mnie raczej nie było opcji żeby doszło do zapłodnienia później bo nic do końca nie robiliśmy, ale zawsze bez zabezpieczenia) albo brak zarodka i na czyszczenie za tydzień.
 
Do góry