reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe upławy

kamila12348

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2020
Postów
15
Od wczoraj mam brązowe upławy, nie są one mocne, czasem tylko przy podcieraniu, czasem jest mały ślad na wkładce. Byłam wczoraj u lekarza podczas badania lekarz mówi że nie wróży to nic dobrego ale kiedy zrobił usg powiedział że wszystko dobrze się rozwija i że 10-30% kobiet ma takie plamienia w ciąży. Dzisiaj dalej mam te upławy. Od tamtego poniedziałku biorę luteinę dopochwowa dwa razy dziennie. Czy któraś z was tez tak ma? Cały czas się martwię bo pierwsza ciąże poroniłam ale plamienia odrazu były krwiste.
 
reklama
Wczoraj pojechałam na sor jak pojawila mi się duża ilość właśnie takiego brązowego śluzu, z dzieckiem wszystko ok, tylko macica ukrwiona bardzo i mogło pęknąć jakieś naczynko może za dużo chodziłam coś ciężkiego podnioslam , mam się oszczędzać bardziej.
 
Po badaniu ,często się tak zdarza , jeśli nie ma żywej krwi to ok ,ale oczywiście obserwuj i jak coś to dzwon do gina ,lub na ip
 
Do góry