reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowy śluz

Czyli plamienie implantacyjne jakby to było to wystąpiło to by w dniu dostania np krwawienia z odstawienia ?
A

A nakie plamienie miałaś ? Jak wyglądało ?
Przede wszystkim to uważam, że w przypadku regularnego brania tabletek szanse na zajście są bliskie zeru i nie ma jak określić terminu możliwego zagnieżdżenia zarodka po owulacji, skoro nie ma owulacji…Ja zaszłam w ciążę współżyjąc bez zabezpieczenia i starając się. Najpierw miałam różowo-beżowy śluz kilka dni po owulacji przez kilka dni, a później nitka krwi w przezroczystym śluzie, trzy doby po tej nitce krwi w śluzie test pozytywny, wcześniej były negatywne. Tak jak napisała @Lady Loka nie ma plamienia implantacyjnego w przypadku antykoncepcji hormonalnej…
 
reklama
Przede wszystkim to uważam, że w przypadku regularnego brania tabletek szanse na zajście są bliskie zeru i nie ma jak określić terminu możliwego zagnieżdżenia zarodka po owulacji, skoro nie ma owulacji…Ja zaszłam w ciążę współżyjąc bez zabezpieczenia i starając się. Najpierw miałam różowo-beżowy śluz kilka dni po owulacji przez kilka dni, a później nitka krwi w przezroczystym śluzie, trzy doby po tej nitce krwi w śluzie test pozytywny, wcześniej były negatywne. Tak jak napisała @Lady Loka nie ma plamienia implantacyjnego w przypadku antykoncepcji hormonalnej…
Czyli nie stosowałaś tabletek antykoncepcyjnych ?
Czyli ten śluz trwał kilka dni i był widoczny ? A nie tak że np nie cały jeden dzień ?
A czemu nie ma plamienia implantacyjnego podczas brania tabletek anty ?
 
Czyli nie stosowałaś tabletek antykoncepcyjnych ?
Czyli ten śluz trwał kilka dni i był widoczny ? A nie tak że np nie cały jeden dzień ?
A czemu nie ma plamienia implantacyjnego podczas brania tabletek anty ?
Nie wiem co tu jest niezrozumiałe. Plamienie implantacyjne wynika z zagnieżdżenia zarodka po zapłodnieniu. W jaki sposób wg Ciebie miało dojść w Twoim przypadku do zapłodnienia i implantacji, skoro nie masz owulacji, bo bierzesz tabletki? Przestań sobie wkręcać i skonsultuj się z ginekologiem. Plamienia w trakcie tabletek się zdarzają.
 
Nie wiem co tu jest niezrozumiałe. Plamienie implantacyjne wynika z zagnieżdżenia zarodka po zapłodnieniu. W jaki sposób wg Ciebie miało dojść w Twoim przypadku do zapłodnienia i implantacji, skoro nie masz owulacji, bo bierzesz tabletki? Przestań sobie wkręcać i skonsultuj się z ginekologiem. Plamienia w trakcie tabletek się zdarzają.
Tylko mi chodzi czy to plamienie implantacyjne to trwa kilka dni tak ?
 
reklama
reklama
Do góry