reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowy śluz

Dołączył(a)
27 Październik 2023
Postów
9
Witam biorę tabletki antykoncepcyjne 24+4 już ponad rok
I wystąpiło u mnie w połowie opakowania brązy śluz taki
Czy to normalne jeśli nawet zażywam już ponad rok tabletki czy to coś może oznaczać ? Np ciążę ? Stresuje się trochę śluz to był taki chwilowy bym powiedziała
 
reklama
Witam biorę tabletki antykoncepcyjne 24+4 już ponad rok
I wystąpiło u mnie w połowie opakowania brązy śluz taki
Czy to normalne jeśli nawet zażywam już ponad rok tabletki czy to coś może oznaczać ? Np ciążę ? Stresuje się trochę śluz to był taki chwilowy bym powiedziała
Skonsultuj się z lekarzem, ale to na pewno nie ciąża skoro tabletki przyjmujesz regularnie od roku a plamienie wystąpiło w połowie opakowania. Najpewniej nie ma się czym martwić.
 
Zażywam tabletki 24+4 i do krwawienia z odstawienia mam jeszcze 13-14 dni i dzisiaj wystąpił taki brązowy śluz
Czy to może oznaczać ciążę ?
Skonsultuj się z lekarzem, ale to na pewno nie ciąża skoro tabletki przyjmujesz regularnie od roku a plamienie wystąpiło w połowie opakowania. Najpewniej nie ma się czym mart
 
A jak dzisiaj wystąpiło to plamienie to kiedy mam zrobić test ?
Ja miałam pozytywny test 3 doby po ostatnim dniu plamienia implantacyjnego, ale zgadzam się z przedmówczynią, że ryzyko ciąży w przypadku regularnego brania tabletek od takiego czasu jest praktycznie zerowe i te plamienia to nie jest ciąża. W dodatku plamienie implantacyjne nie występuje w połowie cyklu, w którym powinna być owulacja, której nie masz, bo bierzesz tabletki.
 
Ja miałam pozytywny test 3 doby po ostatnim dniu plamienia implantacyjnego, ale zgadzam się z przedmówczynią, że ryzyko ciąży w przypadku regularnego brania tabletek od takiego czasu jest praktycznie zerowe i te plamienia to nie jest ciąża. W dodatku plamienie implantacyjne nie występuje w połowie cyklu, w którym powinna być owulacja, której nie masz, bo bierzesz tabletki.
Czyli plamienie implantacyjne jakby to było to wystąpiło to by w dniu dostania np krwawienia z odstawienia ?
 
A
Ja miałam pozytywny test 3 doby po ostatnim dniu plamienia implantacyjnego, ale zgadzam się z przedmówczynią, że ryzyko ciąży w przypadku regularnego brania tabletek od takiego czasu jest praktycznie zerowe i te plamienia to nie jest ciąża. W dodatku plamienie implantacyjne nie występuje w połowie cyklu, w którym powinna być owulacja, której nie masz, bo bierzesz tabletki.
A nakie plamienie miałaś ? Jak wyglądało ?
 
reklama
Do góry