reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuchata intuicja :)

reklama
z WI czulam ze synek od poczatku teraz mam przeczucie na dziewuche choc przed starankami chcialam synka podswiadomie starjac sie juz czulam ze chce dziewuchy i licze ze tak bedzie ;-)
a jak nie plakac ni bede Borysek tez moze byc bedzie tak samo kochane;-)
 
Rozumiem Was dziewczynki, już to pisałam kilka razy, ale ja bym chciała chłopca - właśnie tak jak Wy, żeby mieć parkę. Dla dziewczynek są ładniejsze ubranka i dodatki, więc Wam się nie dziwię, że chcecie teraz mieć jeszcze małą laleczkę, skoro już macie synków :-D My też nie będziemy mieć więcej niż 2 dzieci, dlatego tak bardzo mi zależy, żeby teraz było 'to' co ma być... Jeśli będzie dziewczynka, to będę kochać - wiadomo - i szybko zapomnę, że chciałam chłopca, ale same wiecie o co chodzi...
 
Ja tez nie mam przeczuc.. mamy synka wiec fajnie jakby byla parka ale nastawiam sie rowniez na chlopca dwocj chlopakow z nieduza roznica wieku bedzie sie trzymalo razem moj mowi ze zawsze chcial miec brata ja zawsze chcialam miec siostre ;) fajnie by bylo miec czworke 2chlopakow 2 dziewczynki... ;) no ale tyle chyba nie bedziemy miec chyba ze jak teraz bedzie chlopiec to moze kiedys jeszcze postaramysie o dziewczynke i wyjda blizniaki ale by bylo ;)
 
reklama
A co do ciuszkow dla dziewczynekto nawet moj wczoraj sie nimi zachwycal ja to zawsze w sklepie je ogladam i podziwiam jakie piekne ;) moj maz wie juz ze zbankrutujemy jak bedzir dziewczynka :D
Mysle ze kazda matka potrzebuje corki bo jednak z corka bedzie lepszy kontakt jak wyjdzie z domu jak urodzi dziecko i bedzie potrzebowala pomocy to zawsze do mamy zadzwoni a do syna przyjedzie tesciowa jak mu sie dziecko urodzi.
 
Do góry