reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuchata intuicja :)

A u mnie z przekory, ja chciałabym dziewczynkę, M chłopca, więc czuje, ze chłopak bedzie. W sumie też chciałabym pierworodnego syna mieć, ale nie wiem czy uda mi sie jeszcze raz zajść w ciążę, a bardzo chciałabym mieć choć jedną córkę. U nas plan był dwóch synkow i dwie córeczki :rolleyes: ale z moim tempem - 5 lat starań na dziecko raczej mi życia nie starczy...
 
reklama
Dziewczyny, to może zrobimy takie zestawienie w ilu przypadkach te przeczucia się sprawdziły? ;-) tylko jeszcze trzeba by sporo poczekać pewnie na wszystkie wyniki, bo czasami jak piszecie i w 8 mym miesiącu dopiero wiadomo.

Ja ostatnio też o tym myślałam i jakoś powiem Wam, że przeczuć za bardzo nie mam. Może za wcześnie, może dlatego, że to pierwsza ciąża i porównania żadnego nie mam:-p ale śniło mi się dziś, że urodziłam chłopczyka. Chociaż u mnie w rodzinie jest fan club dziewczynkowy, bo mamy na razie samych facecików małych;-) ja nic przeciwko kobietce bym nie miała. Bardzo bym chciała. Więc też afirmuję:-)
za 1,5 tyg prenatalne, więc może mojego nuba pooglądamy hehe
 
Ja w poprzedniej ciąży byłam przekonana,że będzie chłopak i nawet jak mi lekarz powiedział,że na 100% dziewczynka to mu powiedziałam ,że na pewno sie pomylił;-)okazało się,że lekarz miał rację..a teraz to nie mam kompletnie żadnych przeczuć..ochotę mam na wszystko,raz ogórki kiszone raz słodkie,a najlepiej na zmiane..więc może parka;-)
 
Ja od pierwszej ciazy chcialam miec synka teraz wpadlismy i ciaza pojawila sie sama z nikad hah tak sie smiejemy ze moze syn sie sam zaprosil wiec liczymy bardzo ze synek chociarz mamy juz dwie corki wiec jak moglby sie nagle trafic synio :rofl2:tak bardzo chce ze az nie wierze ze moglby byc chlopiec :-D ale wole sie nie nastawiac bo nie chce sie rozczarowac...:laugh2:oby zdrowe ! ale trzymam kciuki za jajeczka i duzego siusiaka na usg w 16 tygodniu :szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
a mi dla odmiany moja pewność co do córy przechodzi. a może to M. taki pewny jest w tym, że produkował synka:)
 
reklama
Ja na początku czułam że chłopczyk, potem, przeszło mi na dziewczynkę, wszyscy mi mówią że to chłopczyk będzie bo mi niby urody nie zabiera (z czym się osobiście nie zgadzam), mój Połówek twierdzi, że czuje chłopca, ale wierzy, że jak tak czuje to będzie jednak dziewczynka:-)
Ja bym chciała dziewuszkę, ale jak w końcu Bobik pokaże co tam ma i okaże się że siusiak to będę w niebowzięta :-)
 
Do góry