reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

Dziękuję Agnieszko za radę. Zapytałam swojego gina, jak mam rozwiązać problem zaparć. Doradził mi Duphalac - taki syrop w saszetkach. Na razie zażyłam 2 razy i pomogło. Chyba do końca ciąży będę przechodzić taką kurację:-(
 
reklama
Bedę miała dzidziusia!!Dziewiąty tydzień.Widzialam go już na USG.Początek był dość przykry-miałam podejrzenie ciąży pozamacicznej,byłam w szpitalu...miałam być operowana,itd.ale teraz moge podziwiać jak zaokrągla mi sie brzunio.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
 
Witaj Karen, bardzo się cięszę że dołączyłaś do naszego grona! Zaglądaj do nas często i pisz jak się czujesz!!!
Pozdrawiam
 
Witaj Karen!!!! Miło, że do Nas zawitałaś im więcej tym lepiej, mam nadzieję ,że będziesz tu często zaglądała. GRATULUJĘ fasolki i pozdrawiam
 
witaj Karen,

Świetnie, że również oczekujesz dzidzi i że wszystko jest ok. Witamy serdecznie! Oczekujemy na nowe wieści. Też dokuczają Ci mdłości itp.?
Im nas więcej tym lepiej bo tu strasznie ciiiicho się zrobiło ostatnio :) Czekamy na nowe wieści. Pozdrawiam
 
Dawno tu nie zaglądałam.Mdłości?Kiedy wczoraj rano,przy śniadaniu, pomyślałam sobie nieśmiało że chyba już sie skończyły od razu poleciałam i zwróciłam całe zdrowe śniadanko nad którym tyle sie namęczyłam.A wczoraj kupiłam sobie już spodnie ciążowe bo powoli nie mieszczę sie w żadne spodnie.Wczoraj jak usiadłam w swoich spodniach,które jak dotąd,były za duże,to guzik wystrzelił gdzieś..hen,hen.A jak wasze brzuszki?Rosną już?Pozdrawiam
 
Witam wszystkie przyszłe mamy, ja będę nią po raz drugi. Mój brzuszek też rośnie a najbardziej widać go pod koniec dnia. Miewam częste bóle krzyża i problemy z pęcherzem od czasu do czasu, na początku ciąży bardziej to doskwierało, teraz coraz mniej. Wszystkich bardzo pozdrawiam, gratuluję i mam nadzieję, że jesteście tak samo szczęśliwe jak ja.

Podpowiedzcie proszę jak umieścić obarzek z czasem przebiegu ciąży.

pa pa
Marta
 
Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie i oczywiście stałe bywalczynie naszego forum również!!!!!! Wczoraj byłam u lekarza i wszystko jest oki, tylko mam troszkę mało krwi, muszę zajadać się buraczkami i czekoladą mleczną.Ogólnie nie jest żle , czuję się troszę lepiej, ale to może dlatego,że siedzę na urlopie i wypoczywam.Brzuszek troszkę mi widać , ale inni jeszcze nie zauważają (może dobrze).POZDRAWIAM!!!!
 
reklama
Cześć Kasia, miło słyszeć że nadal odpoczywasz!
Fajnie masz z tą czekoladą, będziesz ją teraz jadła bez żadnych wyrzutów sumienia  ;)
Kiedy zamierzasz powiedzieć w pracy?
U mnie też nikt jeszcze nic nie widzi, tylka ja już czuję się jak beka :mad:  Najgorsze jest to, że poza brzuszkiem przybywa mi w talii, na bioderkach, udach, ramionach nie mówiąc już o biuście. Spotkałam się wczoraj z koleżanką, która twierdziła że nic nie widzi u mnie, ale jak weszła ze mną do przymierzalni (kupowałam sobie nowe ciuszki) to już musiała mi przyznać, że mam krągłości  ::)
A Wy dziewczyny mieścicie się jeszcze w stare ciuszki? Ja nadal noszę moje jeansy, ale ich dni są już policzone :-[, natomiost wszelkie bluzki koszulowe nie dopinają się w biuście!
 
Do góry