reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
1480969001-1d1mld.jpeg

Moj wieczorny 11 tygodniowy brzuszek brzuszek

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Maziajka jakos mi sie jeszcze udaje.w domu nosze leginsy ubrane to bardziej widac a tak nosze jegginsy czarne i szerokie bluzki pod ktorymi naprawde niewidac [emoji6]ale jeszcze troche

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
O matko ale macie piękne brzuszki :o i jakie cudne z Was kobitki :D jak tak patrze z rana na swój brzuchol to nic chyba jeszcze nie widać chociaż w niektorych spodniach mi ciasno[emoji14]za to wieczorem jest pięknie wzdęty haha :D no i schudłam 1 kg..

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karo brzusio cudo!![emoji173]️ a ja stwierdziłam ze muszę trochę przystopować z jedzeniem bo ostatnio to sobie pofolgowałam na cacy i odrazu 2 kg do przodu ! A wiadomo ze teraz to nie cieżko o kolejne kg :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry