reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Patuszka super :) ja chyba tez cos koło tego mam w pasie :) tylko kg na plusie wiecej ;p ale ja startowałam tez z mała waga tuż po diecie, wiec tez nie ma co porównywać.

Aim masz racje. Zalezy od ustawienia, wysokości na jakiej sie trzyma tel. A czesto tez od ubrania :)

Ale i tak mogłabyś sie pochwalić jakimś zdjęciem, bo juz dawno nic nie było!

A co do okładki, to tez racja. Pytanie tylko w ktor stronę podrasowali- zmniejszali brzuch czy zwiększali ;) dostane płytę to cos na nagraniu moze zobacze ;p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola W, przed ciążą miałam 48kg, teraz jest 51kg, niska jestem, 154cm[emoji6] Wczoraj układałam bluzki, pora pożegnać XS i powitać S i wkrótce M[emoji16][emoji16] Dobrze, że mogę być w pracy w czym chce bo pod fartuszkiem wszystko ukryte[emoji23][emoji23]

Podziwiam babki na diecie, ja byłam raz, trwała całe 10 godzin, po czym byłam tak głodna że na kolacje zamówiłam ukochaną pizzę [emoji487][emoji487][emoji23][emoji23]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patuszka - fajna Babeczka z Ciebie [emoji3].
Brzusio rzeczywiście, ma prawo jeszcze nie zahaczac o przeszkody, ale nie da się go też nie zauważyć - więc nie kumam Kobietki ze szkoły rodzenia [emoji1]. "normalne" jeansy jeszcze nosisz? Ja też jeszcze się tulam w swoich normalnych spodniach (tych elastyczniejszych rzecz jasna [emoji6], zwijaja mi się pod brzuchem) - mam ciążowe z panelem, ale zjeżdżają mi (wiecznie muszę je podciągac, wrr..).
 
Aga, dziękuję[emoji6] w kurtce byłam (jeszcze się dopinam, jeszcze[emoji16][emoji16])
Niektóre biodrówki są jeszcze ok, większość mam wysokich w talii i niestety te musiałam schować. Z pasem też mam, podciąganie doprowadza mnie do szału, ale mniejszych niż 34 z hm nie znalazłam[emoji26][emoji26]
1490271911-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola W, przed ciążą miałam 48kg, teraz jest 51kg, niska jestem, 154cm[emoji6] Wczoraj układałam bluzki, pora pożegnać XS i powitać S i wkrótce M[emoji16][emoji16] Dobrze, że mogę być w pracy w czym chce bo pod fartuszkiem wszystko ukryte[emoji23][emoji23]

Podziwiam babki na diecie, ja byłam raz, trwała całe 10 godzin, po czym byłam tak głodna że na kolacje zamówiłam ukochaną pizzę [emoji487][emoji487][emoji23][emoji23]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam dietę pudełkowa, wiec nie miałam wyjscia -pustka w lodowce [emoji23]

Ja mam ok 161. Zazwyczaj ważyłam ok 52. Przed ciaza 50. No i teraz 56,4, ale mam zupełnie inna sylwetke niz Ty - tak mi sie wydaje ;) ale w pasie mamy podobnie no i. Tydzien tez ten sam, wiec ciekawie :)

U Ciebie chłopak czy dziewczynka?

Ps pojezdzilam dzis troche na rowerku stacjonarnym i ledwo zeszłam, a syn mnie pokopał [emoji23] nie wiem czy to dobrze czy moze powinnam sie martwić, bo nie lubi? [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry