reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Ja mam 176 więc można powiedzieć , że ciążujemy bardzo podobnie [emoji1] z tym, że to moja pierwsza.
Ja widzę po sylwetce, że poza oczywistym brzuszkiem, urosły mi sporo piersi i od około 2 miesięcy widzę, że wchodzi mi w pupę i nogi. Myślę że to woda bo mam sylwetkę, której nigdy dodatkowe kg nie wchodziły w dolne partie, a właśnie w brzuszek i piersi. Zreszta moja Mała juz nie taka mała dlatego też średnio się martwię [emoji12]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alex ale laska! No i miałaś idealnie płaski brzuch [emoji7]

W tej ciazy chyba masz mniejszy niz w poprzedniej?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Monti - wowww!!! Czarna mamba [emoji3]. Mega zgrabniutko!!

Alex - Ty tez nie możesz sobie totalnie niczego zarzucić - pięknie wyglądasz! [emoji3]

Chybra - piękny brzusio i nozie też cacy szczuplutkie [emoji3]

Jednym słowem - Lasencje [emoji106][emoji3]
 
Alex rozumiem Twoje male zlosci na ciaze, bo faktycznie mialas deseczke na brzuszku i zgrabne ramiona. Wrocisz na pewno! Nie martw sie

Monte czarnulo super
 
Ola W plaski nie byl..ale spoooro mniejszy hehe ;) oczywiscie wkladalam w to sporo pracy..

A co do brzuszka to niby tak..ze zdjec wydaje sie ze teraz mniejszy..w tamtej ciazy przytylam łącznie 18kg no ale teraz czuje sie jakby ciezsza..mniej poradna..sama niewiem.. ;)

Aga_k_m dziekuje..czuje sie troche inaczej.. ;) ale juz nie wiele zostalo..
Aga a gdzie twoj brzus..nie pamietam bys fotki wrzucała..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex - [emoji6]

Monti - jak dla mnie zdecydowanie czarna mamba [emoji3]. Krosny za mało kobiecy jest [emoji1], a Ty wprost kipisz kobiecym sexapilem [emoji3]
 
Alex super :) faktycznie ten wydaje się mniejszy. Za rok znów będziemy szczuplutkie na lato:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex wiem o co chodzi. Ja tuż przed ciaza ważyłam i wyglądałam tak jak chciałam (efekt diety i planka, nic wiecej), wiec tez miałam taka "zlosc". Ale wierze głęboko, ze wroce, a wręcz bedzie lepiej, bo w ciazy sie wkręciłam w te ćwiczenia, wiec mam nadzieje, ze po ciazy bedzie petarda ;)

A każda ciaza inna, wiec w tamtej sie czułaś ok, w tej gorzej... wiesz- ja gdybym wiedziała, ze bede miec córkę i nastepna ciaze zniosę tak jK ta (czyli jakbym w ogole nie była w ciazy), to bym Ci juz powiedziala, ze na bank sie decyduje ;)
Ale! Takiej pewności nie mam, wiec wszystko zalezy od porodu i rozwoju tego szkraba ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry