reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

received_691727604334837.jpeg
 

Załączniki

  • received_691727604334837.jpeg
    received_691727604334837.jpeg
    181,1 KB · Wyświetleń: 717
reklama
Dziewczyny piekne brzuszki.mam wrazenie ze moj wielkolud Co Do niektorych. Ale ja tez miesni brzucha nigdy dobrych niemialam i trzecia ciaza Robia swoje. A wazyc sie niewazylam jeszcze od swiat ale jutro rano zaraz musze

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Dziękuje pieknie za komplementy :) ach jak miło słuchać
Aga tak 17, u mnie to na początku było pokickane z tymi tygodniami. Ostatnia @ nie była @, a pewnie plamieniem implantacyjnym, albo jakimś innym juz ciążowym ;). A ja nie miałam świadomości, ze to ciąża. Zwłaszcza, ze w rzekomym 5dc miałam robione usg. Tylko, ze ciąża była pewnie mikro miała, ale lekarz skupiał sie na szukaniu patologii i polipa na jajnikach ;) bo z tym przyszłam. No i tak to wydawało mi sie ze termin to 4.07 stad tu jestem.
Maziajka szkoda, ze nie mogę zobaczyć drugiej Kasi ;) jescze nigdy do nikogo nie byłam podobna :D
Sarat pieknie Ci sie prezentuje
 
reklama
Do góry