reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI W CENTYMETRACH

justynaj pisze:
o rany mam 103 cm w 35 tygodniu, to chyba strasznie dużo ::)

A co ja mam powiedzieć, jak mam 109 ??? ;)

Ale juz przestałam się tym przejmować, na wage tez nie wchodze, tylko tyle co u gina. Ale mam postanowienie: po porodzie schudne tak, jak przed ślubem, bo wtedy, to naprawde byłam laska.

Ewcia mnie na szczęście skóra nie swędzi, ale to może jeszcze przede mną.
 
reklama
ewcia mi się wydaje, ze 38 tydzień to już wpisują ,ze ciąża jest "donoszona", no ale to musiałaby powiedzieć aniam, bo ona rodziła w tym właśnie tygodniu. ja rodziłam w 40 tc (dokładnie w dniu wyznaczonego terminu)... :)
 
a u mnie w brzuszku 113 cm
wykrzyknik7ui.gif
ten wykrzyknik bo to tak niepostrzeżenia te 5 cm przybyło! jak sprawdzałam to nic nie chciało ruszyć ale jak tylko przestałam sprawdzać to bum,od razu + 5 cm :laugh:
 
Mój Krystianek był jak najbardziej donoszony miał 3350 i 57 cm, podobno juz od 36 tygodnia dziecko jest uważane jako donoszone. :laugh:
 
Mnie przybył kolejny malutki centymetr - w sumie 97 :) Zaczynam się bać, że jeszcze sporo czasu zostało i brzuszek raczej nie poprzestanie na tym, na czym jest teraz... A muszę powiedzieć, że powoli zaczyna mi się robić ciężko... :-[ Miałam cichą nadzieję, w związku z moim dotychczasowym samopoczuciem, że do końca ciąży będę się czuła lekka :laugh: ale tak chyba nie ma :p
 
ja w 28 tyg. a juz 103 cm. przed ciaza 66 :-[ a co bedzie za miesiac...dwa? 120 ? ;D ;D a moze to sa jednak blizniaki hihihi
 
caro nie przejmuj się ja przed ciążą też miałam 66 cm, ale juz teraz niestety zapomniałam jak to było, bo teraz mam 96 cm :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
A u mnie 34 tydzień, 18 kg na plusie i 107 w "talii" ;D
Tyję w tempie rekordowym ::)
Po urodzeniu będzie trzeba się odchudzać, może zrobimy sobie jakąś grupę wsparcia?
 
Do góry