reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI W CENTYMETRACH

reklama
eg na szczęście tych 14 kg po mnie nie widać, nie wiem w co mi poszło skoro nie w brzuch... :) ale miałam przed ciążą niedowagę, więc pocieszam się, że ma prawo mi przybyć więcej... ;) a wczoraj była u mnie babcia i stwierdziła, że "nawet nie jestem taka gruba" :p
 
eg i justynaj  jeśli poszło Wam w brzuszek to się cieszcie, bo szybciutko wrócicie do swoich dawnych kształtów po porodzie  :)  u mnie podobnie jak u inhildin przybyło 15 kg  :( (chociaż też wszyscy dookoła mówią, ze wcale nie widać tych dodatkowych kilogramów), ale nie wiem gdzie weszły te kilogramy, bo brzucha nie mam znowu tak strasznie dużego (tak jak ostatnio 96 cm), wiec boję się,że niestety zostanie trochę wiecej do zrzucania ;D
 
madziunia, no widzisz, mi to nie poszło ani w nogi, ani w posladki, ani nawet w piersi ;) a skoro Ty też nie wiesz w co i tego nie widać, to chyba wcale nie będzie trudno się tego pozbyć :) zwłaszcza,ze 15 kg to nie jest wcale dużo, 25 to jest dopiero dużo ::)
 
o matko, jak dotychczas niemal stało w miejscu, to teraz idzie jak burza... ::) kolejny centymetr - w sumie 99!! no i zważyłam się dziś przed sniadankiem, żeby sie jednak pocieszyć po tamtym ważeniu "po", a tutaj niespodzianka - jeszcze pół kilo więcej... :(
 
29 tyd. 5 dzien. a u mnie juz okolo 104cm na luzie 105 ::) ;D co bedzie puzniej oj oj chyba ta dzidzia moja mala nie bedzie lub tyle wod ma sie ::) pozdrawiam ;)
 
reklama
Do góry