reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

hehe, a wiecie, że ta ciąża to mi w głowie poprzewracała... jak nie rozstawałam się z aparatem, to teraz pojęcia nie mam, gdzie on w ogóle jest:baffled: ale jak znajdę, to zrobię zdjęcia i wstawię
 
reklama
No to wstawiam mój bamol.
Sory za brudne lustro.
 

Załączniki

  • 111.jpg
    111.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 74
  • 2.jpg
    2.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 75
wiem, wiem, ale starałam się jak najmniej, ja jakoś tak mam od dziecka że wypinam tyłek do tyłu a brzuchol do przodu, i nijak nad tym zapanować nie mogę :( przez to ciągle wyglądam jak bym miałą ogromny brzuch
 
Asia fajna pileczka:-)

Co do chuderlakow i szkieletrow to mi w boczki tez idzie bo spodnie coraz trudniej dopiąć ale na wadze dalej tyle samo od początku. Z Majcia tez mialam niewielki bębenek jak znajdę to wkleje. Położne nie mogły uwierzyć ze dziecko 3400 i 54cm urodziłam:-D W sumie jakieś 15kg przytylam ale szybko odeszły w zapomnienie:-D
 
misiako - mi też nikt nie mógł uwierzyć po porodzie, w szpitalu wszyscy mnie znali mówili "ooo to ta mała pani co takie duże dziecko urodziła", bo faktycznie miałam 14kilo na plusie, brzuch owszem, bo gdzieś się musiała mała mieścić, a moja miała 60cm i 4460 wagi!! :szok: i też od razu po porodzie waga ładnie spadła, oby teraz było podobnie!!
 
Dora ale te kilosy po porodzie naprawdę lecą..u mnie było to samo, wazyłam nawet mniej niz przed ciążą. Rodziłam 26.10 a już na wigilię wchodziłam w swoje ciuchy, a na wiosnę następnego roku byłam chodząca skóra i kości:-) na początku uważałam co jem, bo mała miała kolki, dużo spacerów, u mnie było 3h dziennie minimum, wstawanie w nocy, ogólnie opieka nad maluchem..zobaczysz tez ci poleci...
 
Asia ale piekny brzuch, ale Ty juz prawie miesiac przede mna takze pileczka jest.
Tez mam problem z boczkami. Mam nadzieje ze waga mi zleci po ciazy, ale sie boje. Dzis weszlam na wage i wskazala 60kg. aaaa
 
reklama
Do góry