reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszkowy problem

Ucz jakiejs alternatywy piersi, moja zalapala butle dopiero ok 7miesiaca (teraz ma 12ja dalej karmie piersia). Taka porzadna dawka wody moze naprawde pomoc. Bo takich kilka strzykawek to nie popędzi, takie pol butli z rana po sniadaniu moglo by pomoc, najlepiej w foteliku.
 
reklama
Znalazłam rozwiazanie, gdyby ktoś miał podobny problem do naszego. Okazało sie, że podziałał soczek jabłkowy z wodą 1:1 tylko cieplutki 40 stopni. Synek nie chciał wcześniej nic pić bo było widocznie dla niego za zimne. Wczoraj podałam mu ciepły soczek i o dziwo bardzo mu smakował wypił ok 200 ml. Pojawiły się plamki na pieluszcze, a wieczorem wiekasza zbita kupka. Dziś rano po wypiciu 60 ml soku z wodą, zrobił normalną kupke. Mam nadzieje, że już wszystko będzie dobrze[emoji16].

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas było podobnie, ja robiłam kompot jabłkowy (bez cukru dla córci) 20-30 ml wystarczalo żeby zrobiła kupkę :)
 
Do góry