reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buciki! proszę o poradę:(

Dołączył(a)
30 Styczeń 2015
Postów
7
Witam
Moja córa ma już roczek - no i zaczyna powoli chodzić już sama - dotychczas robiła to boso - jednak okres nauki przypada na jesień - a np. już chce w sklepie za rękę iść...no więc 2 tyg pojawiła się kwestia zakupu pierwszych bucików... córcia oczywiście mierzyła buciki, Pani w sklepie z artykułami dziecięcymi doradzała....kupiliśmy takie trzewiczki z Korneckiego nie były one tanie...teraz przymierzamy się do zakupu już takich zimowych....ale co mnie zastanowiło....czytam różne opinie i ponoć buciki pierwsze mają być giętkie i się zginać...te nie są za bardzo elastyczne...no i te następne też nie będą...bo jak kozaczki na zimę mają być elastyczne...nie wiem może zły wybór...ale jakich konkretnych firm buty możecie mi polecić? buciki na zimę kupuje około 1 listopada...ale nie chcę źle wybrać..chyba, że konecki to jednak dobra firma:) poniżej buciki jakie córa ma teraz
dziękuje za odpowiedź :) i pozdrawiam!
I250x250-trzewiki-kornecki-03329-c-roz-s-kornecki-rozowy-20-wyprzedaz-eobuwie-pl.jpg
 

Załączniki

  • I250x250-trzewiki-kornecki-03329-c-roz-s-kornecki-rozowy-20-wyprzedaz-eobuwie-pl.jpg
    I250x250-trzewiki-kornecki-03329-c-roz-s-kornecki-rozowy-20-wyprzedaz-eobuwie-pl.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 879
reklama
Witam☺
Magdalenka,zimą córka będzie spedzala na polu 2-3 godziny dziennie raptem. bedzie ubrana w kurtke czy kombinezon,będzie śnieg błoto itd.,wiec sila rzeczy nie bedzie tak gonic jam teraz- wiekszosc spaceru spedzi i tak w wozku. Postaw na kozaki z dobrze izolowaną podeszwą z protektorem i z twardym zapiętkiem. Natomiast moim zdaniem powinnaś zastanowić się nad zakupem naprawdę dobrych butów 'po domu'. Dzieci nie powinny chodzić boso po twardych powierzchniach jak panele,parkiety płytki itd. Bardzo dobrą ofertę ma firma 'mrugała' butików profilaktycznych, mamy chwalą również 'roczki' firmy Emel. Mój syn gonił w 'guciach' - moim zdaniem nie ma nic lepszego ☺.
Pozdrawiam.
 
Witam☺
Magdalenka,zimą córka będzie spedzala na polu 2-3 godziny dziennie raptem. bedzie ubrana w kurtke czy kombinezon,będzie śnieg błoto itd.,wiec sila rzeczy nie bedzie tak gonic jam teraz- wiekszosc spaceru spedzi i tak w wozku. Postaw na kozaki z dobrze izolowaną podeszwą z protektorem i z twardym zapiętkiem. Natomiast moim zdaniem powinnaś zastanowić się nad zakupem naprawdę dobrych butów 'po domu'. Dzieci nie powinny chodzić boso po twardych powierzchniach jak panele,parkiety płytki itd. Bardzo dobrą ofertę ma firma 'mrugała' butików profilaktycznych, mamy chwalą również 'roczki' firmy Emel. Mój syn gonił w 'guciach' - moim zdaniem nie ma nic lepszego ☺.
Pozdrawiam.

A skąd ta opinia, że dzieci nie powinny chodzić boso po domu? Najlepiej właśnie boso ew. skarpetki antypoślizgowe albo skórzane paputki jeśli podłoga zimna. Żadnej grubej podeszwy - stopa ma mieć kontakt z podłożem bo tylko tak się ćwiczy i rozwija prawidłowo. Buty typu "roczki" są na dwór.
Polecam lekturę np Link do: Małe stopy - jak o nie dbać, jakie buty kupować?
 
Do góry