reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

wasilewskiego polecam chodzilam do niego z Adasiem. plec dopiero w 20tc podal ale moje dziecie z uporem maniaka dupsko wypinalo i nie szlo stwierdzic co tam chowa:D
 
reklama
Ja polecam dr.Pierzchało-Zakrzewska...w dwójce miała opinie ze nigdy sie nie myli co do płci no i u mojej dwójki płec rozpoznała szybko i bezbłędnie..poza tym ciepła ,rzeczowa jak dla mnie do tej pory najlepsza!!!
 
Witam po kolejnym wypadzie morskim, pojechalismy w ciemno i wylądowalismy w Ostrowie.... super, spokojna mieścinka. Odwiedzilismy kolejny raz latarnie na Helu i w Rozewiu oraz fokarium, lubie tam wracać. Za dwa tygodnie jeszcze kilka dni w Grzybowie tam gdzie bylismy niedawno tylko znajomi inni :-) Jutro czeka mnie pranie, sprzatanie i shopping spożywczo-warzywny :-p
Udanego weekendu!
Niechorze z przed tygodnia... mam fioła na ich punkcie - córcia też :-)

iza3207m.jpg
 
Dziewczyny, czy któraś wie, gdzie w Bydgoszczy są baseny ozonowane? Słyszalam, że "Sardynka". "Perła" też? A inne? Coś w fordonie by się znalazło (choć niekoniecznie).?
 
basen Ikar przy SP65 jest też ozonowany, i na berlinka chyba też, ale tego już nie jestem pewna.... w sumie teraz już tylko takie budują, na pewno nie polecam basenu na swarzewskiej
 
Śpicie? Ja dziś bym spała caly dzień. Byłam z córcią u ortodonty który zalatwil nam aparacik przy wyginaniu i ma córcia urlopik od noszenia do wrzesnia jak będzie nowy :-(
 
reklama
też polecam wasilewskiego. prowadził moją pierwszą ciążę. mam same pozytywne doświadczenia...a co do basenu to solec kujawski według mnie średni: mało stanowisk, ciasno i w ogóle...
 
Do góry