• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

  • Starter tematu Starter tematu Melanie
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

Melanie

Gość
Jestem tegoroczną wrześniówką z Bydgoszczy
Czy oprócz Wronki czercówki jest tu jeszcze jakaś mama z naszych stron? :)
 
reklama
Hej Pati :D

Zapraszam Ciebie na wątek mam z Bydgoszczy, jest tam bardzo miło
wątek nawywa się:
Mamy z Bydgoszczy gdzie lepiej rodzić Biziel czy Kapuścikska ?
oto link:

http://www.noworodek.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4160&start=2825

czasem spotykamy sie na plotki i w środu chodzimy na seanse dla mam z dziećmi w Multikinie lub do family parku na Fordońskiej
może nawet spotkasz się z nami na kolejnym spotkaniu 28 grudnia ::) :)

u nas prawie same dziewczynki na forum, więc Twój chłopak napewno będzie się tam czuł wspaniale :D

pozdrawiam serdecznie Samuelka i jego mamusię :)
 
witam mile mamy!
jestem z bydgoszczy w sierpniu urodzilam synka Tymka, troche czujemy sie samotni bo rodzina mieszka daleko od bydgoszczy a tymkowy tata niestety pracuje w 3miescie i jest z nami tylko w soboty i niedziele. brakuje nam troche dobrej rady i wsparcia. pozdrawiamy wszystkie mamy
 
oj mea :D
to świetnie trafiłaś

link, który podałam powyżej jest juz nieaktualny, podobno usuneli tamto forum

ale jeśli masz czas i ochotę, to dziewczyny z Bydgoszczy spotykamy sie 28 grudnia w kawiarni u Sowy (w piwnicy) na ul. Mostowej o godzinie 16.30 - tym razem bez pociech (to pierwszy raz bez dzieciaczków)
jeśli masz do mnie jakieś pytania, to smiało pisz na priwa

Pozdrawiam :)
 
cześć ja też jestem Bydgoszczy
moja kruszynka ma termin na 14.07.2005r.
Dziewczyny mam pytanie gdzie odbywał się wasz poród ????
 
Witam kochane bydgoszczanki
No to do dzieła
oka.gif

dziecko.gif


 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry