reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Czesć dziewczyny. Goszczę tu 1 raz. Poznaje dopiero forum. Jestem w 10 tygodniu ciąży. Czy któras z Was prowadzi ciążę u dr Wasilewskiego?


to jest ten co na chrobrego przyjmuje co nie??
ja się przniosłam do Pacheckiej i jestem bardzo zadowolona.
o nim słyszłam że to zboczeniec
 
reklama
Dr Wasilewski to najlepszy lekarz, u którego byłam. Przyjmuje na Wielorybiej (Osowa Góra). Na pewno go z kimś pomyliłaś. Nie słyszałam, by kiedykolwiek przyjmował na Chorobrego.
Za to byłam kiedys u Pacheckiej- to była moja pierwsza wizyta u ginekologa i dla mnie dramat. Brr..
 
Dr Wasilewski to najlepszy lekarz, u którego byłam. Przyjmuje na Wielorybiej (Osowa Góra). Na pewno go z kimś pomyliłaś. Nie słyszałam, by kiedykolwiek przyjmował na Chorobrego.
Za to byłam kiedys u Pacheckiej- to była moja pierwsza wizyta u ginekologa i dla mnie dramat. Brr..

Racja chyba pomyliło mi się z Jesionowskim. Przepraszam.
 
Cześć mamuśki:) witam nowe forumowiczki:):)

Ale Wam zazdroszcze tych wyjazdów górsko/morsko/działkowych!!! Ja na urlop jeszcze troszke poczekam bo zaczynam dopiero 1.09...

Mag81 moją ciąże (2 lata temu) prowadził dr Wasilewski. Jak dla mnie świetny, ciepły człowiek i bardzo dobry fachowiec!!
 
Witam nowe mamusie...
Mamma witaj i tutaj...ja tez jestem mama Tymka ,z tym że Tymoteusza nie Tymona...

Mag81 a dlaczego pytasz czy któras z nas chodzi do Wasilewskiego??


Ja wczoraj zjechałam z dzialki ogarnac chate bo u mnie remontowo....niebawem chyba smigamy z Kasiulką nad morze ,tylko jeszcze wszystko pod znakiem zapytania...szczególnie pogoda hehe.

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry