reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

cała prawda o karmieniu piersią - polecam artykuł

reklama

Jasia B

Zaangażowana w BB
Miasto
Śląsk
Aurorka ja właśnie tak karmię moją córcię- co 3 godziny (plus /minus 30 min)-tylko wieczorem między ostatnim a przedostatnim karmieniem mamy 2 godziny różnicy- w nocy śpi od 20.00 do 6.00. Karmienie trwa średnio od 10 min. do 30 min. max. i córcia aktywnie pije. Nie pozwalam jej na "smoczkowanie" mojej piersi. Przybiera dobrze, a ja jetem zadowolona i wyspana. Polecam wypróbowanie tego sposobu-gdybym karmiła "na żądanie" to bym chyba szybko przeszła na butelkę...

Bodzinka

Lekko Stuknięta Mamuśka;)
Miasto
SZ
Ja karmiłam na żadanie dwa lata...Nie wyobrażam sobie karmienie mojego smoka co 3 h...A pił aktywnie i nie dłuzej niż pół h i nie było 'smoczkowania"..Lubił jeść..I nie narzekam...

titlan

Aktywna w BB
Miasto
Warszawa
Jasia, też karmiłaś "na żądanie" tylko Twoja pociecha się dobrze najadała i reagowała "książkowo", nie każda tak ma. Faktem jest, że (najbardziej na początku) mamy na każdy płacz dziecka reagują "głodny - nakarmić ! I to jest ten błąd. Też go robiłam na początku przy pierwszym dziecku, dopóki nie nauczyłam się rozpoznawać dlaczego płacze, do tego dochodził stres i ciągle wydawało mi się, że syn za mało przybiera... Karmiłam na żądanie półtora roku, teraz drugiego już ponad pół roku.
Niemniej dla mnie najważniejsze zdania z tego artykułu to: "Karmienie piersią to nie jest niewolnictwo. A dziecko dobrze przystawiane do piersi nie zrezygnuje z niej dla butelki." I z tym się zgodzę też - Starszy nie miał żadnego problemu przestawiać się z butelki na pierś i odwrotnie. Młodszy w ogóle stwierdził, że butelka jest be i tak zostało.

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
tatablog Cała prawda o żywieniu Jedzeniowe ABC 0
O CAŁA PRAWDA O ELOCOMIE!! Mały alergik 19
aniaslu Cała Polska w żółtej strefie od soboty 10.10.2020 Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 1
Madziołek. Cała noc przy piersi BB psycholog dziecięcy radzi mamom 9
E Cała noc przy piersi i przy mamusi.... Spanie 20
justysia85 WIELKOPOLANKI :)-cała WIELKOPOLSKA Mamy z różnych miejscowości 1
J To cała ja:) Ciąża, poród, połóg 18
pedro33 Cała masa pytań :) Zdrowie 30
Martakamila2019 Czy to prawda czy zabobon Pytanie tygodnia 10
KamJas88 Błagam, powiedzcie mi, że to nie jest prawda!? Potrzebuję porady 38
C Czy to prawda, że można jeść wszystko? Potrzebuję porady 14
O Czy to prawda... pytanie dotyczące piersi Ciąża, poród, połóg 13
k@siek Naga prawda - anegdotki- czyli coś dla mamusiek umiejących śmiać się z siebie Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 133
Skakanka kolejny poród - łatwiejszy????mit czy prawda??? Ciąża, poród, połóg 109
nikita33 czy to prawda? Przedszkola 12
V czy to prawda, ze od4 miesiaca trzeba uzywac jakis kremow do wcierania w brzuch? Dzieci urodzone w kwietniu 2006 82
O Brak owulacji przy karmieniu piersia Staramy się 13
N Ból brzuszka po karmieniu Potrzebuję porady 0
C Problem przy karmieniu Noworodek 6
N Płacz przy karmieniu Potrzebuję porady 7
Dziubuś85 Płacz przy karmieniu Potrzebuję porady 7
I Ból piersi i brodawek przy karmieniu Potrzebuję porady 11
Adeline89 Chlustanie po karmieniu Potrzebuję porady 8
A Przeraźliwy płacz przy karmieniu piersią Potrzebuję porady 4
K jakie leki przy karmieniu piersią? Potrzebuję porady 4
A Biust po karmieniu piersią Potrzebuję porady 8
Domsiaa Nierówne piersi po karmieniu Karmienie piersią 10
R Niejedrne piersi, po porodzie i karmieniu Potrzebuję porady 6
A dopajanie przy karmieniu piersia? Karmienie piersią 6
V Ciaża przy karmieniu piersia? Staramy się 20
Wiolinka84 Jak długo po zakończonym karmieniu piersią miałyście jeszcze w piersiach mleko? BB położna radzi mamom 3
Mirella Zygler Najtrudniejsze w karmieniu piersią jest... BB położna radzi mamom 53
S Bol przy karmieniu BB położna radzi mamom 29
S Bol przy karmieniu Potrzebuję porady 13
xXxIzuLQaxXx Okropne coś na buzi. Jak leczyć przy karmieniu piersią Zdrowa mama 15
Elenaa infekcje intymne przy karmieniu piersią Potrzebuję porady 14
dzag82 Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji Dzieci urodzone w grudniu 2015 463
M Warsztaty "Pierwsze kroki w karmieniu piersią" Ogłoszenia - Warszawa 0
Poldka Piersi po karmieniu Ładna mama 2
iwo:) Dopajanie przy karmieniu mieszanym Żywienie 2
M Cmokanie przy karmieniu piersią Potrzebuję porady 5
agamemnon Wszystko o karmieniu piersią Staraczki 2013 w ciąży 10
F Dieta matki karmiącej i wszystko co chciałybyście wiedzieć o karmieniu piersią! Dzieci urodzone w lipcu 2014 753
LadyLuna zapotrzebowanie na kalorie przy karmieniu piersia Żywienie 1
bonusowa Wszystko o karmieniu maluszka Dzieci urodzone we wrześniu 2013 83
M podawanie butelki przy karmieniu piersią Karmienie piersią 3
G Wszystko o karmieniu naszych pociech! Dzieci urodzone w lutym 2013 57
R Problemy z usypianiem noworodka po karmieniu Spanie 7
8 Jaka butelka przy karmieniu mieszanym Ciąża, poród, połóg 15
M Met.Tracy Hogg przy karmieniu piersią (przypadek Wrażliwiec) 4,5 msca Spanie 5