reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Celibacik..

biala_janowo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Sierpień 2006
Postów
34
Miasto
Rumia
jestem juz prawie 1,5 roku bez seksu..po zajsciu w ciaze mam wstret do mezczyzn..i nie umiem sobie z tym poradzic..niewiem sama czy powinnam zglosic sie z tym do specjalisty cze jednak nie przesadzac i poczekac az samo minie..moze mam tak od "przejechania"sie na drugiej osobie..niewiem sama..pzdr
 
reklama
a nie powinnas mu o tym powiedziec?wiesz tez tak robilam(tyle ze nie mam meza..jestem sama)ale w koncu powiedzialam DOSC!to onni powinni nam sprawiac przyjemnosc a nie tylko my im...:/
 
wow, dziewczyny! Ja niemam checi na seks w ciazy, bo mi sie wydaje,ze jak przytylam i juz nie wygladam juz tak jak kilka miesiecy temu,to mezusiowi sie odechce, ale wy juz jestescie po wszystkim... czemu tak jest? ja rozumiem jak w ciazy ruszamy sie jak slonie i mamy cellulitis itp, ale po... ja mam nadzieje ze wszystko u mnie wroci do normy!!!
 
mysle ze mam tak od przejechania sie na swoim ex..zostawil mnie juz w ciazy i pewnie dlatego nie umiem zyc tak jak kiedys..jest ciezko..=(
 
ja w przeciwieństwie do Justynki mam ochotę na sexik,ale wiem jak obecnie wyglądam i nie zmuszam męża do tych zabaw.zresztą on sam też się nie pali :]]]... ale obiecał ze jak wszystko wroci do normy to nie da mi żyć:] a jak będzie to zobaczymy:]no poprostu straszne! 1,5 roku bez seksu...nie potrafie sobie nawet tego wyobrazić.
 
aninaaa no wlasnie o to mi chodzi,ze mam troche kompleksy, bo zawsze szczupla i wysportowana, z powodu ciezkiej ciazy i ryzyka poronienia musialam troche wystopowac i zaczal sie pojawiac tluszczyk i nie tylko, przytylam(12kg)
i moze marcin mowi ze "w koncu wygladam ak kobieta", to najgorsze jest to coo u mnie w glowie siedzi, czyli, ze ZBRZYDLAM! ale po porodzie znow wezme sie za siebie i mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy! odbijemy sobie z nadwyzka!
 
biala_janowo, ale zato masz sliczne dzieciatko, a jak poznasz odpowiedniego faceta, to wszystko wroci do normy.. moim zdaniem nie ma co isc do lekarza, bo jestes sama,to z kim chcesz sie bzykac?jak znajdziesz fajnego chlopaka, na ktorym bedzie ci zalezec z wzajemnoscia, to napewno bariery puszcza...
 
biala - aż mi się wierzyć nie chce w to co piszesz, ja na Twoim miejscu pokochałabym seks, patrząc na tak ślicznego bobasa, jak Twój ;-)
 
reklama
ja was podziwiam dziewczyny.My dopiero sie staramy ale juz zaszczeglam mezowi ze jak bede w ciazy to zero sexu czy innych spraw(gadanie do brzucha czy glaskanie).Spie nago, a jak mi zacznie rosnac brzuch to sobie kupie pidzame w owieczki zeby mnie nie ogladal.Poprostu ja juz sie wstydze ze utyje wyleza mi rozstepy czy celulitis.
 
Do góry