reklama

Celibacik..

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez biala_janowo, 23 Wrzesień 2006.

1. biala_janowo

biala_janowo Zaciekawiona BB

jestem juz prawie 1,5 roku bez seksu..po zajsciu w ciaze mam wstret do mezczyzn..i nie umiem sobie z tym poradzic..niewiem sama czy powinnam zglosic sie z tym do specjalisty cze jednak nie przesadzac i poczekac az samo minie..moze mam tak od "przejechania"sie na drugiej osobie..niewiem sama..pzdr

2. goska251

goska251 Początkująca w BB

Ja też tak mam.Kocham sie z mężem tylko dlatego żeby jemu zrobić przyjemność.Ale pomału brakuje mi wymowek:szok:

3. reklama
  4. biala_janowo

a nie powinnas mu o tym powiedziec?wiesz tez tak robilam(tyle ze nie mam meza..jestem sama)ale w koncu powiedzialam DOSC!to onni powinni nam sprawiac przyjemnosc a nie tylko my im...:/

5. justyna19

justyna19 Fanka BB :)

wow, dziewczyny! Ja niemam checi na seks w ciazy, bo mi sie wydaje,ze jak przytylam i juz nie wygladam juz tak jak kilka miesiecy temu,to mezusiowi sie odechce, ale wy juz jestescie po wszystkim... czemu tak jest? ja rozumiem jak w ciazy ruszamy sie jak slonie i mamy cellulitis itp, ale po... ja mam nadzieje ze wszystko u mnie wroci do normy!!!

6. biala_janowo

mysle ze mam tak od przejechania sie na swoim ex..zostawil mnie juz w ciazy i pewnie dlatego nie umiem zyc tak jak kiedys..jest ciezko..=(

7. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

ja w przeciwieństwie do Justynki mam ochotę na sexik,ale wiem jak obecnie wyglądam i nie zmuszam męża do tych zabaw.zresztą on sam też się nie pali :]]]... ale obiecał ze jak wszystko wroci do normy to nie da mi żyć:] a jak będzie to zobaczymy:]no poprostu straszne! 1,5 roku bez seksu...nie potrafie sobie nawet tego wyobrazić.

8. justyna19

aninaaa no wlasnie o to mi chodzi,ze mam troche kompleksy, bo zawsze szczupla i wysportowana, z powodu ciezkiej ciazy i ryzyka poronienia musialam troche wystopowac i zaczal sie pojawiac tluszczyk i nie tylko, przytylam(12kg)
    i moze marcin mowi ze "w koncu wygladam ak kobieta", to najgorsze jest to coo u mnie w glowie siedzi, czyli, ze ZBRZYDLAM! ale po porodzie znow wezme sie za siebie i mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy! odbijemy sobie z nadwyzka!

9. justyna19

biala_janowo, ale zato masz sliczne dzieciatko, a jak poznasz odpowiedniego faceta, to wszystko wroci do normy.. moim zdaniem nie ma co isc do lekarza, bo jestes sama,to z kim chcesz sie bzykac?jak znajdziesz fajnego chlopaka, na ktorym bedzie ci zalezec z wzajemnoscia, to napewno bariery puszcza...

10. reklama
  11. krupka

krupka Entuzjast(k)a

biala - aż mi się wierzyć nie chce w to co piszesz, ja na Twoim miejscu pokochałabym seks, patrząc na tak ślicznego bobasa, jak Twój ;-)

12. KINDZIA100

KINDZIA100 Fan(ka)

ja was podziwiam dziewczyny.My dopiero sie staramy ale juz zaszczeglam mezowi ze jak bede w ciazy to zero sexu czy innych spraw(gadanie do brzucha czy glaskanie).Spie nago, a jak mi zacznie rosnac brzuch to sobie kupie pidzame w owieczki zeby mnie nie ogladal.Poprostu ja juz sie wstydze ze utyje wyleza mi rozstepy czy celulitis.

Poleć forum