reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cera naczynkowa

Na widoczne gołym okiem, rozszerzone naczynka pomóc chyba może tylko ich pozamykanie. A jeśli macie rumień polecam światło IPL, tylko, że trzeba zrobić kila naświetlań, jedno nic nie pomoże, ja w Triclinium miałam w sumie 3 zrobione, ale pozbyłam się czerwonej twarzy przynajmniej na jakiś czas.
 
reklama
Na cerę naczynkową świetny jest krem z La Roche Posey ROSALIAC, ładnie uspokaja skórę. Ponadto zimą należy szczególnie zwracać uwagę na skórę, ja polecam krem Bambino z cynkiem dla dzieci, tani a rezultaty świetne!
 
Moze lepiej je pozamykać laserem??? rezultaty widoczne od razu, troszkę szczypie ale później masz spokój. W instytucie Elite często mają różne promocje na lasery
 
podobno działa wit. c, rutinoscorbin... niestety na mnie nie działa nic z wymienionych, także ciężko mi pomóc w tym temacie, ale może sama skorzystam ze wskazówek tu podanych :)
 
branie rutinoscorbinu działa bo rutyna uszczęlnia naczynia krwionośne, pomaga,że nie można przestać jej brać. ja mam na całym ciele skóre naczynkowoą,pomagają mi na to też różne maści z kasztanowca,masowanie, ograniczenie soli w odżywianiu. w takim przypadku tylko profilaktyka działa, bo przecież skóry sobie nie wymienimy :/
 
Słyszałam że na dniach wycofano jakąś partię rutinoscorbinu-nie wiem co było powodem.., jak się okazuje trzeba na wszystko uważać. :/ Probowała któraś z was kremu perfecty do cery naczynkowej, myślałam nad jego zakupem.
 
Malyna, który masz na myśli? Mają ich chyba kilka. Ja miałam taki do cery tłustej i mieszanej, na dzień i na noc i nawet dawał radę, troche tej czerwieni na policzkach zredukował ;)

Z tego co widzę to rozmawiamy o tej samej serii tylko mnie interesuje ten krem na dzień i na noc do cery suchej i normalnej. :) Konkretnie ten. Czyli mówisz że daje radę..?
 

Załączniki

  • krem.jpg
    krem.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Też mam bardzo wrażliwą skórę i używam wyłącznie enzymatycznych peelingów i lekkich kremów do cery naczynkowej. Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad pozamykaniem pękniętych naczynek, ale słyszałam, że to nie zawsze skutkuje i bardzo boli... Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na ten temat?
 
Do góry