reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarka vs rodzenie naturalne

reklama
Jak to fajnie Kaju ze wiesz juz kiedy bedziesz rodzic..i po prostu czekasz na konkretna date i godzine....dla mnie najgorsze jest chyba to oczekiwanie...i niepewnosc....
 
Dzieki za wsparcie !

Mace racje- najgorsze to czekanie...........Fajnie miec juz ustalony termin ale i tak w sumie nie wiadomo czy Niko nie zdecyduje sie wyjsc przed czasem ....

Moja data to 22 lipca , a cesarke mam umowiona na 4 dni przed
 
Kaju ale Ci dobrze  :) ja ide w poniedziałek na 7.30 ale kiedy mnie potną to nie wiem... ::) ehh w szpitalu chyba jeszcze gorzej czekać  ;)
 
reklama
KajuMaju jak masz fajnie ja też bym chciała znac dokładną datę i godzinę przyjścia na świat naszej córci a nie czekać i czekać kiedy to wreszcie nastapi



 
Do góry