reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarka vs rodzenie naturalne

Wiolu nie masz wyjścia  ;D rozkręcaj się ale juz!!!!  :laugh:  :laugh:  :laugh:
 
reklama
Dowiedzialam sie dzis , ze chociaz cc bede miec o 7.30 rano ( czyli waszej 14:30 ) to mam sie pojawic w szpitalu juz o 5 rano .
I co oni mi beda robic przez te 2,5 godziny ?? Przeciez ja sie tam zestresuje na amen ...............
 
Badania Kaju  :) przynajmniej tak  u  mnie było  ;) krew...lewatywka...cewnikowanie...a buuuu  ::) nawet nie chce myśleć  :laugh:  :laugh: moze u was to inaczej jakoś leci... ::)
 
Miejmy nadzieje ,ze faktycznie bede zajeta , a nie ze posadza mnie gdzes w poczekalni na 2,5 godziny

W sumie to krew mi maja badac w niedziele - w razie gdyby potrzebna byla transfuzja .
No i ten CEWNIK tez strasznie brzmi .

Ale ja jestem cykor ..........
Chyba jednak nie chce rodzic , zmienilam zdanie poprostu .
Niech Wojtek rodzi !!!
 
słyszalam że cewnik w zależności od szpitala zakładają już w znieczuleniu  ;)  ale nawet jesli nie...to jak przeżylam to dwa razy to i trzeci muszę  :laugh: zreszta to trwa doslownie sekundkę i nie jest aż takie bolesne  :)
 
reklama
mi wkładali cewnik ale przy 8 cm rozwarcia przy z.o. kiedy juz nie pozwolili wstac ale nie bolało
 
Do góry