reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie

Barcelona356

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2018
Postów
51
Cześć. Jestem 3 miesiące po cesarskim cięciu i mam wieeelki problem z brzuchem. Strasznie jest obwisły i duży 🤔
Nie karmie piersią niestety w ogóle od razu było mm i z brzuch jaki był taki jest a nawet mi się wydaje, że większy 😐
Doradźcie mi co mam robić.. Jakieś dobre ćwiczenia?
I drugie pytanie. Jaki polecacie pas poporodowy?
Ja już nie wiem co robić.. Jem strasznie mało pije tylko wodę a brzuch jak był to jest.
 
reklama
Rozwiązanie
3 miesiące to jeszcze za krótki okres czasu. Daj sobie czas. Idź do fizjoterapeuty jak koleżanka wyżej doradziła. Ja jestem 9 miesięcy od cesarki i też brzuch nie jest identyczny jak z przed ciążą choć do wagi z przed ciąży już dawno wróciłam.
Iść do dobrego fizjoterapeuty, ćwiczenia po 6 miesiącach dopiero. 3 miesiące to niewiele daj sobie czas, pasy poporodowe też nie są jakoś bardzo zalecane przez fizjo z tego co pamiętam.
 
3 miesiące to jeszcze za krótki okres czasu. Daj sobie czas. Idź do fizjoterapeuty jak koleżanka wyżej doradziła. Ja jestem 9 miesięcy od cesarki i też brzuch nie jest identyczny jak z przed ciążą choć do wagi z przed ciąży już dawno wróciłam.
 
Rozwiązanie
Do góry