reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

:happy2:a z lancome na co to jest?
Ja mam preparat-krem cynamonowy smarujesz sie nim dwa razy dziennie wygrzewa ladnie ubierasz dres i wypacasz sie:-)stoji mi w lazience musze znow zaczac go uzywac.
Mi natomisat brzuch i boczki nie daja spokoju jak usiade mam zwis oponke:eek::-(bardzo mi to przeszkadza a jeszcze bardziej te rozstepy zbieram kasiure na lasery zeby je usunac i dozbierac nie moge!:wściekła/y::no:
Po za tym nogi pupa ok mi zawsze wszystko idzie w brzuch i w biust.
Normalnie teraz to juz nie wiem co mam jesc a czego nie zeby zrzucic szesc kg:eek:
Dzialala na mnie dieta jogurtowo-owocowa plus senes na noc ale tak przymierzam sioe do tej diety i oprnie mi idzie choc juz drugie dzien malo jem-nawet mi sie nie chce jsc jak patrze na ta opone!:dull:
i senes jest w ruchu juz ktorys dzien wczoraj tylko zapomnialam:rofl2::happy2:
chcialabym biegac ale jakos nie mam z kim zostawic malego w domu robie male cwiczonka na dodatek pogoda do biegania jest deszczowa wiec nie na bieganie:baffled:
 
reklama
ja akurat nienawidzę biegać:wściekła/y::no:
za to od tygodnia w ramach meeeega mobilizacji ćwiczonka w domu i dieta, też mam 6 kg, które są dla mnie zmorą...jak ja marzę o 50:crazy:
 
lancome to taki ujędrniająco wyszczuplający cud

ja wagę mam już sprzed ciąży i to od zeszłego roku wakacji ale proporcje tłuszczu do mięśni odwrotne niż kiedyś o czym już wspomniałam
:wściekła/y::wściekła/y:
 
co zego że waga ta sama jak miałam przed ciązą 18% tłuszczu a teraz mam 25% masakra nie mogę na sebie patrzeć
 
AgaOO aha z lancome sa dobre kosmetyki moja mama uzywa:-)dlatego zapytalam.

Ja mam tez wiecej tluszczu wkurza mnie ta opone no:wściekła/y:wiadomo zrzucic to mozna ale co z rozstepami?:eek:zeby je usunac trzeba kasiury jak narazie na niej nie leze.

Maga ja chce wazyc 49-50;-):-)ah wszytsko bym dala za ta wage.
 
50 kg to ja nie pamiętam kiedy ważyłam:no:
Moje marzenie to przynajmniej 60, ale daleka droga przede mną oj daleka:zawstydzona/y:
 
Ja zrzuciałam 6 kg ..ale jeszcze chciałabym 10 kg aby wrócic do magicznych 50 kg;-):tak::tak::tak:poza tym mamy wesela we wrzesniu wiec chciałabym ładniej wyglądac.
 
od sierpnia, a najpóźniej od września muszę iść na siłownię, mam 6kg w zapasie:wściekła/y: nawet nie wiem kiedy mi się przybrało :wściekła/y:
mój szczyt marzeń to 65kg (waga sprzed ciąży)
 
reklama
w ramach poprawienia sobie samopoczucia poszłam sobie na solarke po raz pierwszy od prawie 4 lat:zawstydzona/y::tak:
 
Do góry