reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

kasiula23 jak byłam przd MIśkiem tzn jeszcze nie w ciąży to miałam można powiedziec cały czas. Od np mydla nie takiego jak nalezy nawet płynu do hhigieny intymnej nie mogłam używać. clotrimazol maść była na porządku dziennym. Kupowałam w aptece globulki propolisowe dopochwowe i pomagały. Na szczęście od porodu KAmilka przeszło ale wiem co to znaczy. :( Mój małż też się leczył razem ze mną - tak po prostu miałam. A i używałam wszystkiego osobno - mydło nawet miałam swoje :(
 
reklama
Pamiętacie, kiedyś Emcia pisała o jakimś rewelacyjnym preparacie do pielęgnacji suchych stóp, który kupuje się w aptece.

Czy któraś z Was pamięta o jaki dokładnie preparat chodziło i w jakim stężeniu trzeba go nabyć?
 
ja z kolei poszukuje eliksiru na piekne zdrowe paznokcie-moje sa w oplakanym stanie-krusza sie,sa slabe i popekane-efekt pracowania 8 godzin w rekawiczkach:wściekła/y::-(wygladaja strasznie.odzywka taka jak lakier odpada,nie moge do pracy............HELP
 
Sylwia, a dobry krem po południu??? ja też pracuję cały dzień w rękawiczkach, do tego non stop używam żelu antybakteryjnego do dezynfekcji rąk - strasznie mi wysycha skóra i paznokcie...
kupiłam dobry krem do rąk i paznokci (2w1) i smaruję non stop i jest lepiej
 
dziewczyny - a jest u was coś takiego jak rękawiczki bez pudru lub bez lateksu???
ja w pracy też używam rękawiczek prawie non stop (+mycie i dezynfekcja)- miałam strasznie popękane i wysuszone dłonie (robiły mi sie rany), a odkąd poprosiłam o rękawiczki bez pudru/bez lateksu było o niebo lepiej;
no i dobry krem :-)
 
Pamiętacie, kiedyś Emcia pisała o jakimś rewelacyjnym preparacie do pielęgnacji suchych stóp, który kupuje się w aptece.

Czy któraś z Was pamięta o jaki dokładnie preparat chodziło i w jakim stężeniu trzeba go nabyć?
Ivka - przeszukałam cały wątek i nie moge znaleźć posta Emci z informacją o kremie do stóp...:-(pamietam że Emcia pisała że ten krem kupuje się w aptece i ze jest z mocznikiem i...znalazłam w necie dwa:
OXERIL
HASCERAL
ALe czy to którś ..który Emcia chwaliła ...nie pamiętam niestety :-:)tak::-p:-p

Hasceral ma
 
dziewczyny - a jest u was coś takiego jak rękawiczki bez pudru lub bez lateksu???
ja w pracy też używam rękawiczek prawie non stop (+mycie i dezynfekcja)- miałam strasznie popękane i wysuszone dłonie (robiły mi sie rany), a odkąd poprosiłam o rękawiczki bez pudru/bez lateksu było o niebo lepiej;
no i dobry krem :-)



mam takie własnie rękawiczki, ale ta dezynfekcja rąk wysusza mi skórę - mam na tym punkcie świra :cool2:
 
Ivka- Emcia polecala Kermuren 10 %, ale na mnie on nie dzialal, jest tez jego silniejsza wersja, dla mnie ok, ale nie wiem czy nie na recepte. Kermuren jest bez recepty.
 
reklama
Do góry