reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upadki, siniaki i guzy

reklama
mialam do pracy nie dojechalam wrocialm sie a maly zaplakany mama teez powiedziala mi ze to przez nia prawie sie zabij a corka mi jeszxcze walnela tekst cytac"czy antos pojdzie do aniołków, jak tak bardzo placze bo dzieci co tak placza ida do nieba " rece mi opadly
emocje dopiero wyszly w pracy rozryczalam sie ale najwazniejsze ze wszystko jest dobrze
 
Osinka, Ella miala lezaczek fisher price i bujawke tez fisher price i musialam je odlozyc juz dawno, bo raz malo nie fiknela na glowke. Potem poczytalam, ze one sa tylko do czasu gdy dziecko nie umie samodzielnie siadac!:szok: Bo potem sie wlasnie dzwiga do przodu i to moze sie zle skonczyc! A ja myslalam ze jak napisane do 11kg to Ella moze sobie spokojnie siedziec a tu guzik!:no: :confused:

w szoku jestem, nie wiedziałam o tym:szok: ja muszę sprzedać ten leżaczek go Agatka w nim wstaje (zapięta):szok:
 
Piotrek też wyłaził z leżaczka, ale na szczęście tego sięoduczył jak przygrzał porządnie głowa o podłogę. teraz siedzi w leżaczku w kuchni w ciągu dnia, jak opiekuje się nim moja mami. często ucina sobie w nim drzemkę przedpołudniową.
 
U nas leżaczek dawno poszedł w odstawke bo Kuba też tak na nim kombinował, że nie mogłam oka z niego spuścić - siadał , pochylał się do przodu i wisiał na brzuchu.
U znajomych wsadziłam go do chodaka - takiego standardowego chwila moment i młody już miał opanowane wychodzenie z niego tzn wypadanie - znajomi byli w szoku bo ich syn nigdy takich cudów nie wyprawiał.
 
dzis pierwszy siniaczek sie pojawil. w dziwnym miejscu bo na policzku....na skutek rzucenia sie na rame lozka
 
ci nasi odkrywcy nim naucza sie chodzic w pionie pokiereszuja swe buziunie jak nie wiem co po upadku antos wygladal jak rambo ;) teraz pomalu sieniaki maja kolor kolorowy wyglada przekomicznie kolezanka jak nas zobaczyla wczoraj na spacerze spytala czy maly czasem nie pochodzi z patologicznej rodziny :) :)
 
Piotrek dziśzaliczył dwa poważne upadki - pierwszy rano. efekt - rozcięta warga i mnóstwo krwi. a drugi - mógł sięzabić. upadł bokiem głóki i uderzył w próg w łazience. a ja stałam obo i naswrt nie zdążyłam zareagfować. do dupy jestem
 
reklama
e tam nie jestes do d... tylko trzeba malemu kupic kasak do jazdy na rowerze i bedzie ok:) zarty zartami wspólczuje ci i wiem co to znaczy moj ostatnio sie uczyl latac tato go zanwal "latający holender";)
 
Do góry