reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwas borowy,tormentiol i inne !!!

a mi moj pediatra dla miesiecznej coreczki kazal stosowac kwas borowy -barasol 3 % na wysypke ...ach ci lekarze nie odpowiedzialni....na dodatek powiedziala ze sama mam dojs od czego to jest a ja sie mecze juz miesiac i nie wiem a moja coraczka cierpi bo to piecze i boli...zaczely sie zaczerwienienia wokol szyji...i na glowce...chrostki na twarzy.....czym mam to smarowac by jaj pomóc??
 
reklama
czy można stosować u 2 miesięcznego dziecka LINOMAG? PROSZĘ o odpowiedz , stosuje go koleżanka a mi się wydaje że nie może:no:
 
no cóż, ja stosowałam tylko linomag, bo na inne maści moje dziecię źle reagowało..no i oczywiście robiłam to za zgodą lekarza:tak:
 
Witam!!! Ja u moich córek od małego zawsze stosowałam LINOMAG, SUDOCREM, OLIWKE BAMBINO.Na wszelkie zaczerwienienia,odparzenia itp. i zawsze skutecznie pomagało i żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam.Szczerze polecam!!!!
 
Do góry