reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

zuziaczek i pauluska.....wydaj mi sie, ze dopoki nie ma sie chociaz jednego to nie ma co gdybac ile chce sie miec dzieci :D bo majac pierwsze i wiedzac jak to wyglada od drugiejs trony nagle sprawia ze plany ulegaja zmianie i liczba dzieci ktore chce sie miec nagle kurczy sie :D

oliwka ja mam 24 lata i dwojke ale nie decydowalabym sie na trzecie...bo u mnie 3jka nie wchodzi w gre...jesli byloby 3 to musialobyc i 4 :p a prawda jest taka...ze o ile na poczatku ma sie dla dziecka po starszych itd...to pozniej robi sie juz klopot jak pory roku sie zmieniaja i wszystkim trzeba cos kupic...wszystkim trzeba kupic a to ksiazki do szkoly...a to wycieczki...a to wyjscia...to nie sa male kwoty i wedlug mnie trzeba miec juz na prawde stabilna sytuacje finansowo-mieszkaniowa zeby sie dalej rozmnazac....takie jest moje zdanie :)
co do wieku to masz racje..lepiej wczesniej niz za pozno :)

elisse zgadzam sie z toba w 100% majac 3 to srodkowe przewaznie ma najgorzej...starsze jest juz postrzegane za to dojrzalsze...najmlodsze najbardziej rozpieszczane i male...a srodkowe? ani to ani to....sami psychologowie o tym mowia, ze czesto tak bywa...dlatego tez u mnie tylko 2 albo 4 jesli juz... :D wiec pki co stanelam na 2jce heheheh
 
reklama
KINGA powiem ci tak mój Daniel nieżle zarabia do tego dostawiany na wiosne 2 pokoje kuchnie i łazienke bo mieszkamy z teściami ,i mam nadzieję że na zime już będzie to wykończone ,poza tym mam ubranka a wózek i reszte rzeczy potrzebnych maluszkowi mam dostać od koleżanki.Więc jedyny wydatek to pieluchy i odżywki .Jestem tego zdania że damy sobie rade i to nie jest tylko moja decyzja a nasza wspólna ,pradwopodobnie będe się decydować przy cc na podwiązanie jajnków bo następna ciąza i cc nie wchodzi w gre ze względów zdrowotnych.noi powiem wam że się nam udało w 1 cylku i dziś znów zrobiłam test i jestem w ciąży.
 
mazia, cornelka ja tez srodkowa :D

oliwka gratulacje!!! :)
ja mowilam o pozniejszych wydatkach...jak dzieci sa juz w wieku szkolnym :) na poczatku moim zdaniem najlatwiej utrzymac dziecko/dzieci....bo wbrew pozorom wydaje sie duzo mniej niz pozniej... :)
myslalam, ze w naszym kraju podwiazywanie jajnikow jest zabronione?
 
Oliwka gratuluję :-D jest takie powiedzenie: "małe dzieci - mały kłopot, duże dzieci - większy ;-)"
Też jestem środkowa ;-) nieraz miałam problemy przez to :tak: do dziś jestem mediatorem miedzy moimi siostrami i jestem bardziej kompromisowa :-)
 
reklama
Ja sądzę, ze gdy dziecko jest malutkie to bardziej potrzeba czasu niz pieniedzy. A gdy dziecko idzie do szkoly to mysle ze jak sie ma 1 to w zupelnosci wystarczy pieniedzy..


Gratuluje Oliwka ;))))



[url=http://www.suwaczki.com/]
[/URL]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry