reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcemy chłopca czy dziewczynkę??? :)))))

Czy podany ‘kalkulator’ płci w twoim przypadku działa???

  • tak

    Głosów: 40 40,4%
  • nie

    Głosów: 59 59,6%

  • Wszystkich głosujących
    99
reklama
U mnie się dwa razy nie sprawdziło. Synek podobno jest dziewczynką a moja nienarodzona córcia (3 lekarzy nie ma żadnych wątpliwości że to dziewczynka) ma być chłopcem. Ale ewidentnie jest napisane że chodzi o Chinkę, a ja Chinką nie jestem :-p
 
To pierwszy z tego typu kalendarzy,który wróży mi chłopca. Pozostałe dwa mówiły o dziewczynce ;)
 
U mnie się też nie zgadza. Według kalendarza chłopak. A wypisz wymaluj - jest córeczka! Cóż, wiadomo - made in China.:-D
 
niestety nie zgadza sie- Klaudia powinna byc chlopcem...no a teraz wyszlo, ze tez chlopiec...zobaczymy za 2 tyg:confused2:bo mam nadzieje, ze juz sie dowiemy podczas usg:happy:
 
Według tego kalendarza będzie to dziewczynka ;p Nie mam nic przeciwko ;) Ale oczywiście wiadomo,że nie ma co wierzyć w takie bzdury ;)
W poniedziałek na badaniu się okaże :)
 
Mi wyszła dziewczynka, a co będzie to jeszcze nie wiem :sorry:

Tylko zastanawia mnie jedno... dlaczego tam napisało, że chinka mająca 23 lata jak ja miałam 24 jak doszło do zapłodnienia :confused2:

Ja w książce "Chłopiec czy dziewczynka" przeczytałam, że w kalendarzu chińskim do wieku dodaje się 9 miesiący, bo w chinach wiek się liczy od dnia poczęcia a nie narodzin, a tutaj mi odjęło :confused2:
 
reklama
Do góry