reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chicco Next2me opinie użytkowników

Wena

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2019
Postów
69
Cześć,
Mam pytanie do użytkowników dostawki/łóżeczka Chicco Next2Me.
Jak Wam służy, czy kupiłybyście ponownie?

Zastanawiam się czy lepiej dopłacić do wersji Dream czy zwykła będzie wystarczająca :-)
 
reklama
Mam Dream i z kołyski skorzystaliśmy tylko kilka razy po urodzeniu. Wiadomo, każde dziecko inne i może Twoje nie wyobrażałoby sobie dnia bez kołysania ;) Ogólnie polecam, jest lekkie, solidne (chociaż popełniłam błąd, bo zamocowałam na nim karuzelę i materiał się przetarł), można regulować wysokość i pochylenie. Główną wadą, jeśli już miałabym się do czegoś przyczepić, jest materacyk -nieco twardy i pasują do niego tylko dość drogie prześcieradła chicco. Na drugi raz kupiłabym podstawową wersję.
 
Podepnę się pod temat.
Wprawdzie już zakupiłam Chicco ale to nie oznacza, ze mam nie wiedzieć czego się po tym spodziewać.
 
@Ika88 dziekuję za odpowiedź :) Mnie w podstawowej wersji martwią dwie rzeczy, że trochę trudniej odpiąć na szybko bok, a najbardziej, że kołeczka są tylko po jednej stronie i trzeba łóżeczko ciągnąć. Mam duże mieszkanie i chciałam je ze sobą przenosić :)
 
@Ika88 dziekuję za odpowiedź :) Mnie w podstawowej wersji martwią dwie rzeczy, że trochę trudniej odpiąć na szybko bok, a najbardziej, że kołeczka są tylko po jednej stronie i trzeba łóżeczko ciągnąć. Mam duże mieszkanie i chciałam je ze sobą przenosić :)
A to nawet nie wiedziałam o tych kółkach. U nas też właśnie łóżeczko migruje po pokojach i przez to, że kółka nie są zwrotne dużo łatwiej jednak je targać z uniesioną jedną stroną (a jak pisałam jest leciutkie), więc brak kółek raczej nie jest większym problemem :)
 
To dobrze wiedzieć, różnica w cenie trochę jest, wiec zastanowię się nad zwykłą wersją. Może dzidziul nie będzie lubił bujania hmmm :-) :)
 
Mój toleruje bujanie tylko na rękach, nawet bujaczek to zło :sorry: O, cztery kółka nam się przydały do potrząsania maluchem, to mu się dużo bardziej podobało od kołyski.
 
Mam chicco next2me i jestem zadowolona, syn półtorej miesiąca i cały czas w nim śpi, kupiłam używane od kogoś w idealnym stanie i mogę polecić;)
 
Też zastanawiam się nad tym łóżeczkiem na początek, ale trochę mnie martwi, to że jest ono materiałowe po bokach, a przecież boków łóżeczka nie można zakrywać. No i fakt że wystarczy tylko do ok 6 miesięcy.

Ale trzeba przyznać, że marketing ma znakomity, dzięki czemu opinie też, więc mam spory dylemat, czy rzeczywiście łóżeczko jest tak rewelacyjne, czy może drewniana dostawka sprawdzi się równie dobrze [emoji848]
 
reklama
Też zastanawiam się nad tym łóżeczkiem na początek, ale trochę mnie martwi, to że jest ono materiałowe po bokach, a przecież boków łóżeczka nie można zakrywać. No i fakt że wystarczy tylko do ok 6 miesięcy.

Ale trzeba przyznać, że marketing ma znakomity, dzięki czemu opinie też, więc mam spory dylemat, czy rzeczywiście łóżeczko jest tak rewelacyjne, czy może drewniana dostawka sprawdzi się równie dobrze [emoji848]

Ja już mam łóżeczko, które posłuży mi dłużej - dostałam, takie szczebelkowe z Ikea. Natomiast abstrahując od marketingu, bo artykuły sponsorowane omijam - szukam czegoś właśnie do 6 mca, kiedy wolałabym mieć dziecko bliżej, bez wstawania czy schylania się, a później normalnie łóżeczko.
Każdy ma inne preferencje, każde dziecko jest inne, trzeba samemu podjąć dezycję i się nikim nie sugerować :)
 
Do góry