reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlamydia trachomatis :(

byłam na wizycie i pani dr stwierdziła, ze po pierwszym poronieniu nie mam stresować męża badaniami nasienia i siebie wymazami
co do pierwszego może i faktycznie się zgodzę, ale wymazy chyba jednak zrobię

Ilonka niestety takie myslenie lekarzy jest powszechne i straszne zarazem. Pani doktor woli narazac Cie na nie daj Boze kolejne nieszczescie ? Niestety te infekcje sa dosc powszechne. Zrob badanka dla siebie i dzidzi o ktora bedziesz sie starac. Trzymam kciuki i nie daj sobie wmawiac ze jedno poronienie to normalne i tak dalej ... .
 
reklama
właśnie znalazłam laboratorium bakteriologiczne i to w moim szpitalu :) Mam nadzieje, ze zrobią mi te wymazy, ale tego dowiem się w poniedziałek
 
ja dzisiaj dostalam skierowanie na mykoplasme ureoplasme chlamydie i cos tam jeszcze ale z krwi nie z wymazow:confused: dzisiaj zrobilam dwie bo za free mialam a dwie jeszcze zrobie juz w poniedzialek jak i reszte badan... boze zeby mi nei wyszla tylko ta chlamydia... :-( bo jak sobie pomysle o kuracji 2 miesiace bez staranek to mnei az serce boli...
 
masakra jakas :baffled: a mozna donosic chyab ciaze nie?? tylko ze dzidzia moze miec pozniej problemy tylko nie wiem czy wyczytaam dobrze... ponoc najwazniejsze zeby ta choroba sie do wod nie dostala... ja juz sie boje...:-(
 
ja dzisiaj dostalam skierowanie na mykoplasme ureoplasme chlamydie i cos tam jeszcze ale z krwi nie z wymazow:confused: dzisiaj zrobilam dwie bo za free mialam a dwie jeszcze zrobie juz w poniedzialek jak i reszte badan... boze zeby mi nei wyszla tylko ta chlamydia... :-( bo jak sobie pomysle o kuracji 2 miesiace bez staranek to mnei az serce boli...
I zobacz jaki porządny gin dał Ci skierowanie...moj na nfz powiedział ,że nie trzeba. i dał tylko na posiew.
 
reklama
gabi nierozumiem... tzn ze zle?? ja mam za free bo mi si edo abonamentu wivcza z aktory place co miesiac a nie z nfztu... ale u nas wymazu nie robia dlatego z krwi...
 
Do góry