reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka

reklama
8+5
Jak myślicie 💙 czy 🎀
Nie obraź się ale na tą chwilę to wróżenie z fusów....
Na tym etapie ciąży nikt , nawet lekarz nie jest w stanie Ci stwierdzić płci...
Poczekaj jeszcze kilka tygodni i wszystkiego się dowiesz .

Ps. Mi lekarz w 11+3 powiedział że na 70 % dziewczynka , w 17 tygodniu dzidziusiowi taki pisiorek urósł ze juz nie było wątpliwości 😄
 
Najwcześniejsze zgadywanki są od 12 tygodnia. To tzw. nub theory. Wrzuć w gogle, będą zdjęcia jak odróżnić chłopca od dziewczynki? Najlepiej sprawdzać po 13 tygodniu, bo w 12 czasem nub jest płaski, a potem się podnosi. 😏 Mój synek tak oszukał lekarza medycyny płodowej z certyfikatem. 😆 Miał być dziewczynką w 12 i 22 tygodniu. A czasami chłopcem. Zależy jaki lekarz badał.
 
O płci dowiedziałam się w 20 tygodniu , na usg polowkowym - 100% chłopak . W 13 tyg lekarz nie był w stanie stwierdzić :) synek nie chciał pokazać :)
 
Najwcześniejsze zgadywanki są od 12 tygodnia. To tzw. nub theory. Wrzuć w gogle, będą zdjęcia jak odróżnić chłopca od dziewczynki? Najlepiej sprawdzać po 13 tygodniu, bo w 12 czasem nub jest płaski, a potem się podnosi. 😏 Mój synek tak oszukał lekarza medycyny płodowej z certyfikatem. 😆 Miał być dziewczynką w 12 i 22 tygodniu. A czasami chłopcem. Zależy jaki lekarz badał.
Moj lekarz niby był pewny chłopca w 12 tyg. Wedlug tego wyrostka. W 15 tyg lekarz, nie widzial penisa. Teraz czekam za tydzien na wizyte i na polowkowe, to bedzie 19 i 21 tydz moze sie juz dowiem, o ile maluch będzie współpracował.
 
reklama
W pierwszej ciąży syn pokazał się na prenatalnych (z USG było 13+2) i potem tylko się potwierdzało na kolejnych badaniach, w obecnej jestem w 16tc i jeszcze nawet gdybań nie było także czekam
 
Do góry