reklama

Chłopiec czy dziewczynka? lista naszych dzidziolków!

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez mycha12, 7 Marzec 2006.

1. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Na pewno każda z Was (tak samo jak ja ;D) zastanawia się czy urodzi chłopca czy dziewczynkę??

Ponoć to co jemy rokuje płeć dziecka. Podobno jeżeli ma się ochotę na słodycze - będzie dziewczynka, natomiast jeżeli przyszłe mamy opychają się kapustą kiszoną i ogórasami itp - będzie chłpiec. Zaczynam jednak w to wątpić ponieważ czytałam na innym forum, że obecne mamy chłopców opychały się słodyczami, a nie kwaśnymi rzeczami ;)

O co tu więc chodzi??

Założyłam ten wątek abyśmy mogły pisać co pożeramy każdego dnia, jakie mamy smaki i czy to się faktycznie sprawdzi, kiedy będziemy ustalać płeć dzidzi! ;) :laugh: (oczywiście zakładając, ze chcecie widzieć wcześniej)

Wiec ja zaczynam! ;D
    Od początku ciąży jem dużo słodyczy i nie mam szczególnej ochoty na słone! - ale czuję że to będzie właśnie chłopiec!!

2. edi

edi mamusia Wojtusia

Mnie się już jedzenie raz nie sprawdziło ;)
    W poprzedniej ciąży nie moglam się obejść bez słodyczy(przytyłam 18kg!) a urodził się chłopak.Podobnie było z moją mamą,gdy była z bratem w ciąży ;D
    Więc jedzenie nie ma moim skromnym zdaniem nic do rzeczy a wystarczy dobry spec od usg i wszystko się wyjaśni ;)
    No,teraz jem więcej kwaśnego a myśli są znowu chłopięce ;D

3. reklama
  4. Marrtruda

Marrtruda mama Romka i Julki

A w ciąży z Julką objadałam się słodkościami i od początku czułam, że to chyba dziewczynka :)

A teraz jem kwaśne (chociaż też różnie z tym bywa) i czuję, że to chyba chłopak ;)

5. mycha12

Marrtruda nie ma nic piękniejszego niż mieć parke tzn chłopczyka i dziewczynkę! :) ;)

6. Marrtruda

Marrtruda mama Romka i Julki

No, chyba też bym chciała. A mój mąż o ile w pierwszej ciąży mówił, że obojętnie co będzie, ale myslał o chłopcu, tak teraz mówi, że drugie też może być dziewczynką jak ma być takie jak Julka ;)

7. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

Ja w pierwszej ciązy obiadałam sie na początku kwąsnym tzn. kapusta kwaszona, ogórki, ogórkowa, szczawiowa itd. Potem naszła mnie ochota na słodkie - pod koniec ciązy. Urodziłam chłopczyka i powiem wam, że od poczatku przeczuwałam, że to bedzie chłopiec.
    Teraz mam podobne upodobania do jedzonych rzeczy - musi być kwśne. Przeczucia też mam , że bedzie kolejny mężczyzna.
    Planowaliśmy kiedyś, że będziemy mieć parkę ale w ostateczności może być dwóch chłopców i potem młodsz siostrzyczka.
    Wszystko jedno tylko aby dziecie było zdrowe!

8. mycha12

Megi zgadzam się z Tobą w 100% ważne zeby dziciątka były zdrowe! ;)

9. Miśka T

Miśka T Wrześniowe mamy'06

A ja nie mam żadnych smaczków, więc chyba mnie te teorie nie dotyczą :) Mam tylko przeczucie, że to bedzie chłopak, no ale to się jeszcze zobaczy :laugh:

10. reklama
  11. adasia

adasia Wrześniowe mamy'06

Ja mam już parkę a teraz mam ochotę na kwaśne jedzenie lub dobrze przyprawione, kapusta kiszona jest prawie codziennie , lubię jeść już w drodze ze sklepu do domu :laugh: nie mogę się oprzeć.Myślę , że to będzie chłopczyk!

12. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Ja też nie mam żadnych smaczków. Zjem i słodkie i kwaśne ale bez jakiejś szczególnej ochoty a tak w ogóle to wolę teraz neutralne smaki i zupy..... Mam nadzieję, że tak działa dziewczynka i chłopiec w moim brzuchu ;)

Poleć forum