reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Chłopiec czy dziewczynka? lista naszych dzidziolków!

mycha12

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Na pewno każda z Was (tak samo jak ja ;D) zastanawia się czy urodzi chłopca czy dziewczynkę??

Ponoć to co jemy rokuje płeć dziecka. Podobno jeżeli ma się ochotę na słodycze - będzie dziewczynka, natomiast jeżeli przyszłe mamy opychają się kapustą kiszoną i ogórasami itp - będzie chłpiec. Zaczynam jednak w to wątpić ponieważ czytałam na innym forum, że obecne mamy chłopców opychały się słodyczami, a nie kwaśnymi rzeczami ;)

O co tu więc chodzi??

Założyłam ten wątek abyśmy mogły pisać co pożeramy każdego dnia, jakie mamy smaki i czy to się faktycznie sprawdzi, kiedy będziemy ustalać płeć dzidzi! ;) :laugh: (oczywiście zakładając, ze chcecie widzieć wcześniej)

Wiec ja zaczynam! ;D
Od początku ciąży jem dużo słodyczy i nie mam szczególnej ochoty na słone! - ale czuję że to będzie właśnie chłopiec!!

reklama

edi

mamusia Wojtusia
Rozwiązania
0
Mnie się już jedzenie raz nie sprawdziło ;)
W poprzedniej ciąży nie moglam się obejść bez słodyczy(przytyłam 18kg!) a urodził się chłopak.Podobnie było z moją mamą,gdy była z bratem w ciąży ;D
Więc jedzenie nie ma moim skromnym zdaniem nic do rzeczy a wystarczy dobry spec od usg i wszystko się wyjaśni ;)
No,teraz jem więcej kwaśnego a myśli są znowu chłopięce ;D

Marrtruda

mama Romka i Julki
Rozwiązania
0
A w ciąży z Julką objadałam się słodkościami i od początku czułam, że to chyba dziewczynka :)

A teraz jem kwaśne (chociaż też różnie z tym bywa) i czuję, że to chyba chłopak ;)

mycha12

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Marrtruda nie ma nic piękniejszego niż mieć parke tzn chłopczyka i dziewczynkę! :) ;)

Marrtruda

mama Romka i Julki
Rozwiązania
0
No, chyba też bym chciała. A mój mąż o ile w pierwszej ciąży mówił, że obojętnie co będzie, ale myslał o chłopcu, tak teraz mówi, że drugie też może być dziewczynką jak ma być takie jak Julka ;)

Megi80

Mama Krzysia i Oleńki
Miasto
Ostrówek - mazowsze
Rozwiązania
0
Ja w pierwszej ciązy obiadałam sie na początku kwąsnym tzn. kapusta kwaszona, ogórki, ogórkowa, szczawiowa itd. Potem naszła mnie ochota na słodkie - pod koniec ciązy. Urodziłam chłopczyka i powiem wam, że od poczatku przeczuwałam, że to bedzie chłopiec.
Teraz mam podobne upodobania do jedzonych rzeczy - musi być kwśne. Przeczucia też mam , że bedzie kolejny mężczyzna.
Planowaliśmy kiedyś, że będziemy mieć parkę ale w ostateczności może być dwóch chłopców i potem młodsz siostrzyczka.
Wszystko jedno tylko aby dziecie było zdrowe!

mycha12

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Megi zgadzam się z Tobą w 100% ważne zeby dziciątka były zdrowe! ;)

Miśka T

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
A ja nie mam żadnych smaczków, więc chyba mnie te teorie nie dotyczą :) Mam tylko przeczucie, że to bedzie chłopak, no ale to się jeszcze zobaczy :laugh:

adasia

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Ja mam już parkę a teraz mam ochotę na kwaśne jedzenie lub dobrze przyprawione, kapusta kiszona jest prawie codziennie , lubię jeść już w drodze ze sklepu do domu :laugh: nie mogę się oprzeć.Myślę , że to będzie chłopczyk!

reklama

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Ja też nie mam żadnych smaczków. Zjem i słodkie i kwaśne ale bez jakiejś szczególnej ochoty a tak w ogóle to wolę teraz neutralne smaki i zupy..... Mam nadzieję, że tak działa dziewczynka i chłopiec w moim brzuchu ;)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry