reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Dołączył(a)
19 Luty 2021
Postów
5
Hej Dziewczyny. Mam prośbę. Moglybyscie zerknac czy wedlug Was to chlopak czy dziewczynka 🙉. Bylam dzis u lekarza, ale nie jest pewien i nie chcial mowic. Mowi ,ze u chlopca wyrostek idzie do gory,a u dziewczynek ku dołowi 🤔🤔
Z gory dziękuję za pomoc 🙏
 

Załączniki

  • 20210219_184746.jpg
    20210219_184746.jpg
    375,5 KB · Wyświetleń: 462
reklama
Raczej dziewczynka 😊
Wyrostek przebiega rownolegle do kręgosłupa, u chłopców odstaje do góry 😅
 
U dziewczynki jest całkowicie na płasko a u Ciebie tak jakby trochę odstawał. Nie dziwię się, że lekarz miał problem aby to określić. Bo tutaj to tak pół na pół 🙂
 
Jeszcze zależy który to dokładnie tydzień?
Ja miałam 100% dziewczynkę w 12+1 tygodniu, wyrostek dłuuugi i płaski. Potem najwyraźniej się podniósł bo moja córka ma na imię Przemysław. 😏 W 22 tygodniu był określony jako dziewczynka. Z buzi faktycznie, laleczka. 😇
 
Witam waszym zdaniem to chłopiec czy dziewczynka? USG 19t4d. Lekarz nie chciał powiedzieć bo nie był pewien.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210506-144300.png
    Screenshot_20210506-144300.png
    859,4 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Jeszcze zależy który to dokładnie tydzień?
Ja miałam 100% dziewczynkę w 12+1 tygodniu, wyrostek dłuuugi i płaski. Potem najwyraźniej się podniósł bo moja córka ma na imię Przemysław. 😏 W 22 tygodniu był określony jako dziewczynka. Z buzi faktycznie, laleczka. 😇
Mi tez tak mówią od początku ze dziewczynka. A ja cały czas mam przeczucie ze to chlopiec. W 12+6 i 21+1.
 
Do góry