reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Dołączył(a)
8 Luty 2022
Postów
4
Hej!

Czy na tych zdjęciach widać płeć dziecka? Jeśli tak to chłopiec czy dziewczynka?
Będę wdzięczna za podpowiedzi :)

272894667_352956626436602_450097439269036230_n.jpg273065768_894558991229435_6449438774586849400_n.jpg272845345_328068882417172_7127360960744125417_n.jpg
 
reklama
reklama
Według miesiączki 23, a według
To już niedługo 😉 też się nie mogę doczekać kiedy zobaczę swoje dzieciątko, mam nadzieję, że donoszę do końca, bo początek ciąży miałam pełen stresu i emocji 😱
Z pewnością donosisz! Ja tak wymiotowalam
Ze się pozbierać nie mogłam. I to do 4 miesiąca. Będzie dobrze głowa do góry. Dam znać co się urodziło. 😉 bo z tego mojego zdjęcia to ja już sama nie wiem. A u Ciebie widać faceta jak na dłoni 🥰
 
Z pewnością donosisz! Ja tak wymiotowalam
Ze się pozbierać nie mogłam. I to do 4 miesiąca. Będzie dobrze głowa do góry. Dam znać co się urodziło. 😉 bo z tego mojego zdjęcia to ja już sama nie wiem. A u Ciebie widać faceta jak na dłoni 🥰
Dziękuję :) Ja miałam krwawienia, krwiaka który odklejał kosmówkę, nie ciekawie. Na szczęście dzidzia się pomimo tego dobrze rozwijała i wszystko na razie jest dobrze. Wiesz, jak się przyjrzałam twojemu zdjęciu na większym monitorze, to faktycznie chyba chłopak. Ta ciemna plama to pewnie worek mosznowy, a to wyżej może być siusiak 😁 Wygląda to tak jakby głowica z USG było dociśnięta akurat w to miejsce.
 
Dziękuję :) Ja miałam krwawienia, krwiaka który odklejał kosmówkę, nie ciekawie. Na szczęście dzidzia się pomimo tego dobrze rozwijała i wszystko na razie jest dobrze. Wiesz, jak się przyjrzałam twojemu zdjęciu na większym monitorze, to faktycznie chyba chłopak. Ta ciemna plama to pewnie worek mosznowy, a to wyżej może być siusiak 😁 Wygląda to tak jakby głowica z USG było dociśnięta akurat w to miejsce.
Haha No zobaczymy. Lekarz mówił ze siusiaka nie widać bo się pewnie gdzieś przykleił 🤣🤣a ta ciemna dziurka to
Może coś od dziewczynki ale by było jakby przy porodzie powiedzieli ma
pani dziewczynkę. Na szczęście mi jest wszystko jedno a ciuszków to mam we wszystkich kolorach wiec na luzie.
 
Tez super skoro lekarz mówi to tak jest.

Tez super skoro lekarz mówi to tak jest
Ciężko mi w to uwierzyć... Najwazniejsze żeby było zdrowe, ale wszyscy wkolo wywierali na mnie nacisk, teściowa ze chce wnuczke, siostra, że ma wyprawkę dla dziewczynki, mój tata też zawsze zaznaczał, ze marzy mu się wnusia. No i serio siadło mi to na głowę, miałam myśli typu, że wszystkich rozczaruje...więc nastawiłam sie na syna. No a teraz taka informacja:)
 
reklama
Do góry