reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Dołączył(a)
8 Luty 2022
Postów
4
Hej!

Czy na tych zdjęciach widać płeć dziecka? Jeśli tak to chłopiec czy dziewczynka?
Będę wdzięczna za podpowiedzi :)

272894667_352956626436602_450097439269036230_n.jpg273065768_894558991229435_6449438774586849400_n.jpg272845345_328068882417172_7127360960744125417_n.jpg
 
reklama
Ciężko mi w to uwierzyć... Najwazniejsze żeby było zdrowe, ale wszyscy wkolo wywierali na mnie nacisk, teściowa ze chce wnuczke, siostra, że ma wyprawkę dla dziewczynki, mój tata też zawsze zaznaczał, ze marzy mu się wnusia. No i serio siadło mi to na głowę, miałam myśli typu, że wszystkich rozczaruje...więc nastawiłam sie na syna. No a teraz taka informacja:)
 
reklama
Wiesz co nie liczy się to co sobie ktoś wymarzył z Twojej rodziny. Pamiętaj zdrowie jest zawsze nade wszystko i wszystkim
Najważniejsze! Siostra jak chce niech sobie 2 córkę zrobi, tata niech już przestanie chłopaki są tak fajne, a dziewczynki maja swoje histerie 🤣 czasem myśle ze nawet fajnie byłoby mieć 2 synów niż córkę. Ważne ze dzidzia Twoja dobrze się rozwija, a czy chłopiec czy dziewczynka wrzuć na luz! Jakby od nas to zależało i dało się zaplanować to każdy miałby to co chciał. Poczekaj do połówkowego, życzę Ci dziewczynki skoro tak sobie to do serca wzięłaś, ale jak będzie chłopiec będziesz równie dobrze szczęśliwa.
 
Wiesz co nie liczy się to co sobie ktoś wymarzył z Twojej rodziny. Pamiętaj zdrowie jest zawsze nade wszystko i wszystkim
Najważniejsze! Siostra jak chce niech sobie 2 córkę zrobi, tata niech już przestanie chłopaki są tak fajne, a dziewczynki maja swoje histerie 🤣 czasem myśle ze nawet fajnie byłoby mieć 2 synów niż córkę. Ważne ze dzidzia Twoja dobrze się rozwija, a czy chłopiec czy dziewczynka wrzuć na luz! Jakby od nas to zależało i dało się zaplanować to każdy miałby to co chciał. Poczekaj do połówkowego, życzę Ci dziewczynki skoro tak sobie to do serca wzięłaś, ale jak będzie chłopiec będziesz równie dobrze szczęśliwa.
Dzieki za wsparcie :) Ja będę szczęśliwa jak będzie zdrowe i wszystko dobrze sie skończy , 4 lata sie staraliśmy, jest mi obojętne czy synus czy córa :) Ale w ciąży mam wrażenie, że jestem jakas taka przewrażliwiona na każdym punkcie, a na takie gadanie w szczególności....Ale masz racje, chore ambicje rodzinki lepiej miec w nosie i skupić sie na swoich oczekiwaniach ;)
 
Dzieki za wsparcie :) Ja będę szczęśliwa jak będzie zdrowe i wszystko dobrze sie skończy , 4 lata sie staraliśmy, jest mi obojętne czy synus czy córa :) Ale w ciąży mam wrażenie, że jestem jakas taka przewrażliwiona na każdym punkcie, a na takie gadanie w szczególności....Ale masz racje, chore ambicje rodzinki lepiej miec w nosie i skupić sie na swoich oczekiwaniach ;)
No raczej!
 
Haha No zobaczymy. Lekarz mówił ze siusiaka nie widać bo się pewnie gdzieś przykleił 🤣🤣a ta ciemna dziurka to
Może coś od dziewczynki ale by było jakby przy porodzie powiedzieli ma
pani dziewczynkę. Na szczęście mi jest wszystko jedno a ciuszków to mam we wszystkich kolorach wiec na luzie.
🤣🤣 to ja się chyba na tym w ogóle nie znam 😂 no cóż, nie pozostaje nic, jak czekać do porodu 😁
 
reklama
Do góry