reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka?

Paula7729

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Sierpień 2022
Postów
31
Hejka. To 12 tydzień ciąży. Chłopiec czy dziewczynka? Bo już sama nie wiem 🙈
 

Załączniki

  • received_3325337927709573.jpeg
    received_3325337927709573.jpeg
    96,3 KB · Wyświetleń: 270
reklama
Już pytałaś o płeć, ale my Ci na to pytanie nie odpowiemy, bo na tym etapie narządy płciowe wciąż się wykształcają. Teraz może być chłopiec, a za 4 tygodnie może to być dziewczynka. Więc to jest takie gdybanie. Poczekaj cierpliwie aż lekarz Ci powie, kto u Ciebie uwił sobie gniazdko.
 
To zaznaczyla mi Pani doktor która stwierdzila ze to chlopiec bo nie możliwe ze kośc ogonowa jest taka długa... w co nie bardzo wierzę bo to 12 tydzień i dziwne zeby byla tak na 100% pewna zwłaszcza ze ona jest juz troche starsza
 
To zaznaczyla mi Pani doktor która stwierdzila ze to chlopiec bo nie możliwe ze kośc ogonowa jest taka długa... w co nie bardzo wierzę bo to 12 tydzień i dziwne zeby byla tak na 100% pewna zwłaszcza ze ona jest juz troche starsza
To widzę że nie jesteś pewna doktor... to dlaczego do niej chodzisz? Może rozważ zmianę lekarza?
 
Mieszkam za granicą i tam mam swojego ginekologa. Teraz jestem na ponad miesiac w PL i musialam gdzieś iść, do lepszych ginekologów terminy na marzec/kwiecień 🙈
 
żadna kość ogonowa, tylko udowa. To zdjęcie jest robione z boku - to jest NOGA, a za nią skrywana jest płeć.
Mam jeszcze inne zdjecia z tej wizyty moze na nich cos widac (ja sie kompletnie na tym nie znam)
 

Załączniki

  • 20221007_100703.jpg
    3,9 MB · Wyświetleń: 43
  • 20221007_100647.jpg
    3,8 MB · Wyświetleń: 38
Mieszkam za granicą i tam mam swojego ginekologa. Teraz jestem na ponad miesiac w PL i musialam gdzieś iść, do lepszych ginekologów terminy na marzec/kwiecień 🙈
A rozumiem, ale też są inni dobrzy specjaliści którzy mają termin np. na teraz. Trochę warto poszperać na znanym lekarzu albo coś :) Ja tak trafiłam do dobrego lekarza, który później już mi prowadził ciążę.
Mam jeszcze inne zdjecia z tej wizyty moze na nich cos widac (ja sie kompletnie na tym nie znam)
Nadal nie wiadomo. W tym okresie może być chłopak, a zaraz dziewczyna. Także bym się uzbroiła w cierpliwość i zapytałam się lekarza w 17-18tc. Ja się w 17 dowiedziałam o płci. :)
 
reklama
A rozumiem, ale też są inni dobrzy specjaliści którzy mają termin np. na teraz. Trochę warto poszperać na znanym lekarzu albo coś :) Ja tak trafiłam do dobrego lekarza, który później już mi prowadził ciążę.
Nadal nie wiadomo. W tym okresie może być chłopak, a zaraz dziewczyna. Także bym się uzbroiła w cierpliwość i zapytałam się lekarza w 17-18tc. Ja się w 17 dowiedziałam o płci. :)
Owszem szukałam kogos dobrego ale tak jak mówię jak ktos jest dobry to terminy nieosiągalne
 
Do góry