reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Chlupotanie w żołądku : O !!!!

agamal

kociara
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2007
Postów
228
Od jakiegoś czasu niepokoi mnie pewien fakt, otóż gdy kołyszę na rękach mojego synka do snu, słyszę wyraźnie chlupotanie, przelewanie w jego żołądku zawartości, wcześniej tego nie zaobserwowałam. A może to w jelitach, tego nie wiem, ale w każym razie coś, gdzieś chlupie.
Czy Wy też zauważyłyście takie dziwne zjawisko u swoich dzieci ??????? :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama

Paula21

Grudzień '07
Dołączył(a)
9 Luty 2008
Postów
6 518
Miasto
Góra Kalwaria
Agamal niestety nie mogę Ci pomóc bo u nas nie chlupie :-D;-)
Ale wiem po sobie że po jedzeniu jak się np. przekręcam leżąc to też mi się przelewa w żołądku. :tak::-) Więc czekajmy na opinie innych mam. :-):-):-)

Pozdrawiam...:-)
 

kami83

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Lipiec 2008
Postów
131
Miasto
mazury
u mojej córci też chlupocze jak skaczemy po pokoju :-) to normalne, u mnie też chlupocze, zwłaszcza jak się czegos napiję i zaraz potem szybciej ide lub biegnę :-) nie ma się czym martwić ;-)
 
Do góry