reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroba lokomocyjna u 8-mio miesięczniaka

Dołączył(a)
7 Styczeń 2010
Postów
4
mam pytanie czy któraś z mam ma podobny problem. Moja córeczka ma chorobę lokomocyjną. Zaczyna wymiotować nawet po przejechaniu kilku kilometrów, dodam że kupiliśmy już fotelik przodem do kierunku jazdy i niestety nie pomogło. Jak wy sobie z tym problemem radzicie.
 
reklama
Są takie specjalne plasterki na nadgarstki, takie jakby uciskowe na zyły (?). Moja córeczka nie ma tego problemu, ale znajomej synek też choruje. nic nie pomagało, dopóki nie spróbowała plasterków. Mówi, że rewelacja. Popytaj w aptece.
 
aaa mój znajomy który właśnie robi sobie licencje pilota i miał duży problem z błędnikiem czyli właśnie choroba lokomocyjna powiedział,ze dzieci od maego trzeba dużo bujac najlepiej w zwykłej huśtawce przód tył i nie koniecznie kręcić na karuzeli... błędnik się wtedy "ustawia" już na przyszłość. A doraźnie to tak jak Estera napisała:)
 
reklama
Do góry