reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

reklama
Kropecka Ty masz czy Wiktorek ;)? Ja też tak często mówie :)

Lilth Weronika ma 1a a też ma nierówne fałdki, więc to nie jest na 100% z tymi fałdkami. Ale u nas na dodatek coś blokuje przy lewym bioderku, ale lekarz stwierdził że skoro na usg jest o to mamy przyjść dopiero jak zacZnie chodzić...
 
ja miałam nierówne fałdy i miałam tą dysplazję czy jakoś...
moja ewulka miała nierówne fałdki i alles bylo oki
Kiniuśka też ma nierówne i też alles póki co oki doki next week idziemy na kontrolę:)
 
bylam wczoraj na szczepieniu i ogolnie na kontroli i nieco sie wystraszylam bo lekarka powiedziala ze mlody ma sine dookola ust i przyczyna tego moga byc jakies nieprawidlowosci w serduszku (co powoduje niedotlenienie) :( boje sie, ze cos jest nei tak :( wizyte u kardiologa mamy w poniedzialek
 
no wlasnie dola zlapalam bo jakos trafilam na wiadomosc o pewnej dziewczynie z forum noworodka ktorej synek zmarl 6 dni po porodzie, potem idac tym tropem trafilam na forum gdzie ludzie stracili swoje dzieci i normalnie tak mi sie strasznie smutno zrobilam. byl tam chlopczyk ktory zmarl w wieku 4 miesiecy na wade serduszka, byly powstawiane jego zdjecia itp, plakac mi sie chce, boje sie o mojego malego :(
 
Kropecko NIE WCHODZ NA TAKIE STRONY JESZCZE TERAZ ANI SIE WAŻ
SĄ RÓŻNE KOLEJE ZYCIA TO TRUDNE WSPÓŁCZUJE TYM LUDZIOM O TO STRASZNE
ALE TY NIE MOZESZ TAK MYSLEC POZYTYWNE MYSLENIE PRZYWOŁUJE TYLKO DORą ENERGIE
pamietaj o tym
 
Kropecka, nasze maluszki mają jeszcze niedojrzałe różne układy, mają prawo m.in. mieć zimne nóżki i rączki. Może i to zasinienie jest tymczasowe. A jakiego koloru ma paznokietki? Też są sine?
Ale wizyta i konsultacja nie zaszkodzą :-) Nie martw się :-)
 
Kropecka nic tylko zlac...ale wiesz sama jaks ie o mala w ciazy balam to lazilam i ogladalam straszne rzeczy wiec mowi sie nie rob tak a samemu dokladnie to samo...
Ale tak jak pisza dziewczyny nie wchodz juz na takie straszne strony i zacznij myslec pozytywnie!!! wiem ze to bardzo ciezkie ale pamietaj ze jaks ei smucisz to synek smuci sie z toba...
napewno wszystko bedzie dobrze a do lekarza zawsze warto isc!!!!
 
reklama
Do góry