reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chorujemy .....

Ja też kupiłam ten marimer hiper... i naprawdę jest dobry. Choć Filipowi katar się nie skończył, ale dobrze rozrzedza wydzielinę. :tak::tak:
Kata, a te krople do nosa są bez recepty?
Aga, dobrze, że poradziliście sobie z kupą, a raczej jej brakiem.

Edit. Sprawdziłam ten Esberitox N i to jakiś płyn doustny na infekcje dróg oddechowych i płyn doustny i niestety na receptę. No chyba, że jest jakiś inny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Esberitox -jest na drogi oddechowe górne i dolne,wzmacnia organizm w trakcie infekcji-trochę śmierdzi ale bardzo skuteczny.i tak jak Asia pisze na receptę.podawać trzeba 2 X10 kropli.
 
no więc mała na obrzęk gardła i na sapkę, chrapanie ma przepisane:

isoprinosine (tabletki). na szczęście miałam z poprzedniego razu i t. kupił tylko 5 szt. (cholernie drogi ten lek - na szczęście można kupować na tabletki)
lymphomyosot (homeopatyczne krople na obrzęk naczyń limfatycznych w gardle). walą trochę alkoholem ale jak rozmieszam z piciem to nie czuć.
kuracja 2 m-ce z 2 tyg. przerwą
zyrtec na noc (wiadomo ;-)).
nurofen (czopki) lub ibufen (syrop) w zalezności co będzie chciała brać. albo i nie ;-)

kaszlu brak
kataru brak
obrzęk gardła (niewielki), zaczerwienienie + ewentualnie powiększony migdał (to może stwierdzić laryngolog do którego udamy się jak kuracja nie przyniesie efektu)
 
odebralam kuby wyniki moczu, ogolnie chyba wszystko ok, kurde wydruk taki komputerowy i tylko jakies symbole i przy nich neg norm wiec chyba ok.
Jedyne co mnie zastanawia to w pozycji nablonki jest napisane pojedyncze, OBFITY SLUZ :confused::confused::confused:. Ktos sie zna co to moze znaczyc :confused::confused:
 
Z tego, co się orientuję, Jutrzenka, to śluz w moczu nie jest problemem. Tak raczej jest u większości,że w moczu jest śluz.:tak:
 
reklama
Asia gdzies tez slyszalam ze to nic zlego ale jakis artykul mi wskoczyl z neta ze to moze o zapaleniu drog moczowych swiadczyc :baffled::baffled::baffled:

Kata u lekarza jeszcze nie bylam bo nie mialam jak bo R swoj samochod robi. W tym tygodniu postaram sie podjechac
 
Do góry