reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzest, chrzestni....

reklama
U nas chrzest będzie prawdopodobnie 22.07.2007. Alicja będzie miała wtedy 4 miesiące. Chrzestnymi będa nasi świadkowie ze ślubu, czyli moja przyjaciółka i brat cioteczny mojego męża. Jak nam świadkowali to byli parą, ale w zeszłym roku sie rozstali. Obydwoje jednak nie mają nic przeciwko temu aby razem podawac Alicję do chrztu. Imprezkę zrobimy w pobliskiej knajpce, bo w domciu to za mało miejsca a i za bardzo nie chce mi sie w garach stać;-) .
 
My z M o chrzcie jeszcze wogole nie myslelismy, rozmawialismy tylko na temat chrzestnych i tu pojawia sie problem. mianowicie nie mamy chrzestnej:eek: ! M ma brata ktory bedzie chrzestnym, a ja tez mam brata tylko troszke za mlodego (16 lat). kobiet brak! A nie chcialabym zeby chrzestna byla dziewczyna brata mojego M (byla tez razem z bratem mojego M naszym swiadkiem na slubie) bo nie chce zeby bylo tak ze musi byc bo nie ma innego wyjscia to bedzie. Zagmatwalam :eek:
 
ja w lublinie kolo domu znalazlam tana restauracje
za 25 zl ma zagwarantowany obiad ciasto napoje i kawe herbate oraz wystroj stolu i sali
jesli chce dodatkowe danie gorace i przystawki to cena dojdzie do 45 zl w zaleznosci o wyboru menu.:-)
no i jeli ktos chce alkohol to oczywiscie we wlasnym zakresie.
 
a my sie do chrztu nie szykujemy, gdyby dziadkom zalerzalo to wtedy ale sie nie pytaja, wiec....

ostatnio czytalam newsa ze nowy papiez podpisal nowa uchwale kosciola ze dzieci nieochrzczone nie sa skazane na pieklo :-) ach te prawa ludzkie i boskie...
 
reklama
U nas chrzestną będzie moja siostra, a chrzestnym brat męża. Jeśli chodzi o imprezkę, to mamy zamiar zrobić coś w stylu barbecue na działce moich rodziców - mają dużą altankę, ogromny stół, zewnętrzny grilo-piec i wogóle jest tak kameralni i trochę nawet bajkowo - dużo kwiatów, okiennice z wyciętymi sercami. Tylko wszystko będzie zależało od pogody. Jeśli się nie uda, to będziemy robić pewnie "gościnkę" w domu.
 
Do góry