reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzest, chrzestni....

A_rwenko no to życze udanej pogody - fajnie tak na działce też tak chcem...:-) ale ja niestety niemam działki i na dodatek mieszkam w bloku.:baffled:
 
reklama
Sami ja też nie mam działki i mieszkam w bloku, ale na szczęście moi rodzice mają:laugh2:

Dziewczyny a z tą sprawą, że dzieci nieochrzczone też idą do nieba, też słyszałam. Dobrze, że Watykan tak ustalił, bo zawsze mnie bulwersowało, że mówiło się, że tylko ochrzczone dzieci idą do nieba, a te nieochrzczone "w otchłanie piekielne":no: - a cóż te maleństwa są winne??!! Przecież takie malotki często przy porodzie umierają... dlaczego miałyby być skazane na Miłość Boską na "odchłanie piekielne":szok: - strasznie mnie denerwuje podejście Kościoła do tych spraw. Dobrze, że się zmienia.
 
sami ja też w bloku mieszkam i dlatego chrzciny robimy u teściów mają dużą chatę pientrową i ogromny salon więc trzeba to wykorzystać, a jak będzie ciepło to napewno i na podwórko się goście przeniosą na jakiego grila czy coś....:-)
 
Jednak chrzest będzie teraz w niedziele 10 czerwca (u nas w Kościele zawsze jest chrzest w druga niedziele miesiąca).
I tak jak pisałam chrzestną będzie siostra mojego M a chrzestnym mąż mojej siostry.
W sumie na chrzcinach będzie 12 osób.
 
my nad chrztem bedziemy mysleć jak moj M. wroci z pracy a wroci 23 czerwca ,nie mamy zadnej daty wstepnej ale mam nadzieje ze tak w lipcu sie uwiniemy,,ja bym bardzo chciala zeby moja siostra byla chrzesna ale na 14 lat i jeszcze nie ma bierzmowania wiec moze byc problem ... ale zobaczymy poczekam na mojego M. i bedziemy mysleć.. buzka
 
widzę sami że mamy taki sam termin chrztu naszych bobasków hihihi u nas będzie około 25 osób :-)
 
sami, kasirko to wasze dzieciaczki dzis w centrum wydarzen,
zycze wam zeby dobrze to zniosly i nie zachcialy jesc w kosciele :-D albo siusiu :happy2: choc z drugiej strony takie sytuacje pozniej sie dobrze wspomina :rofl2:

no i naprawde jestem ciekawa tych wdzianek bialych przeslicznych, tych rozkow z koronkami, chwalcie sie dziewczyny chwalcie :cool2:
 
reklama
kasira , sami udanych chrztow , ladnej pogody i spokojnych dzieciaczkow na mszy:-)
my planyjemy chrzest tutaj ostatni tydzien lipca albo pierwszy tydzien sierpnia, ale w polskim kosciele i na polskiej mszy , chrzestni beda z PL ; zona mojego szwagra i moj brat
gosci przewidujemy okolo 12-15
my mamy male mieszkanko tylko 50 m2 wiec albo impreza odbedzie sie u siostry albo cos wynajmiemy
 
Do góry