reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzest, chrzestni....

Mona ale superwoe stroje :tak: z długim rękawem chyba jak kupisz będzie dobrze. Ale twój synuś będzie bosko wyglądał :tak::-)
Ja beta też nie kupowałam, mały miał białe ubranko bawełniane i jak był chrzest to było chrzczonych jakieś 10 dzieci i wszystkie były bez becika, no jedni mieli dzieciątko w beciku ale to bylo chyba nawet nie miesięczne dzidzi.
Jak Nikodemek był chrzczony w tą niedziele to było bardzo bardzo gorąco i miał taki berecik biały i tez go zdjęłam w Kościółku bo było gorąco i inne dzieci też były bez czapeczek.
 
reklama
mój Maciej miał garniturek ze sztruksu ...taki błękiyny, ale był taki upał że ubrałam go tylko w spodenki i koszulę z muszką hihihiczapusię też miał zdjętą w kościele bo za gorąco mu było w główkę....był bardzo grzeczny nawet nie zapłakał a obudził się w trakcie Mszy, dzielny chłopiec:-)
4p132a8.jpg
 
Zapomniałam Wam wczesniej powiedziec...a przeciez termin mamy juz ustalony :-)
Kuba będzie mial chrzest 28.07, a chrzestymi rodzicami będą: moj brat i moja przyjaciółka :-)

Powiem szczerze ze trochę obawialismy sie isc do księdza, bo na tablicy ogloszen wyczytalam w potrzebnych dokumentach ze chcą akt ślubu koscielnego...:baffled:
A przed kancelaria parafialna nasłuchałam się jaki ten proboszcz zasadniczy....więc byłam przekonana ze nam chrztu odmowi - bo i takie przypadki znam...:dry:
Ale proboszcz spoko - dopiero na koncu po wpisaniu wszystkiego do ksiąg zapytal o slub, a jak dowiedzial sie ze nie ma to zapytal tylko czy przeszkoda jest po M stronie....i tyle ;-)
 
U nas z powodu kolek chrzest narazie przełozony:sorry2:. Może we wrześniu jak sie uporamy z tym wszystkim a jak nie to może w październiku...
 
My chrztu jeszcze nie planowalismy. I mamy tez problem z chrzetna bo chrzestnym bedzie brat M A chrzestna... nie mamy pojecia kto! Moze poprosze kumpelke. W niej ostatnia nadzieja.

Kasira Maciej elegancki!

Aneta to dobrze ze ksiadz udzieli chrztu Kubusiowi mimo ze slubu nie macie. My mamy dylemat bo nie mamy slubu koscielnego tylko sam cywilny i obawiamy sie ze bedzie problem:baffled:.
 
reklama
Do góry