reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest dziecka

No właśnie w domu sobie nie wyobrażam tego zrobić. Mamy małe mieszkanie więc nawet jak zaproszę tylko rodziców i chrzestnych to w sumie wyjdzie już na pewno 10 osób.
Chodzę do pracy więc gotowanie i potem sprzatanie tego wszystkiego odpada jak tak teraz czytam to co piszecie..
 
reklama
A możesz podać nazwę miejsca? Chętnie zobaczę.
U mnie sprawa trochę się rozwiązała bo właśnie rodzice powiedzieli, że oni chcą nam to sfinansować i że nie ma o czym w ogóle mówić, że oni biorą to na siebie, a ja mam tylko zająć się organizacją. Więc w takim razie chyba faktycznie zrobimy gdzieś w lokalu. Chociaż też nie chcę zrujnować rodziców hehe, więc zależy mi żeby było to w miarę przystępnych cenach.
 
Na chrzcinach córeczki było 10 osób: rodzice męża, siostra męża z mężem i synkiem, moja mama, mój brat i my + córcia.
Teraz, u synka będzie nas 14. Bo doszli chrzestni spoza rodziny, dziewczyna mojego brata i mój tata.
Teraz, jak i 2 lata temu będzie obiad w domu. Lubimy gotować i piec. fajnie. I na pewno niższy koszt niż w lokalu.
 
U nas następne chrzciny też będą w domu. Mamy duży ogród z tarasem więc jak pogoda będzie dobra to pewnie zrobimy obiad na tarasie. Mamy zaprzyjaźnioną firmę cateringową więc może skorzystamy z jej usług żeby nie "babrać" się w kuchni :laugh2:
 
Ja w najbliższym czasie zamierzam ochrzcić moją drugą córcię ;) Myślę, że już wreszcie czas. Przyjęcie zamierzam urządzić w ogrodzie pod pawilonem - mam nadzieję, że pogoda dopisze. Jeśli nie to przeniesiemy się do salonu.
Ubranko też już zamówiłam, w sklepie internetowym: Ubrania dla dzieci, wizytowa odzież dziecięca - sklep internetowy - Blumore.pl ponieważ niestety w swojej miejscowości nie znalazłam żadnego miejsca w którym mogłabym kupić jakiś ładny ciuszek na chrzest dla maluszka.
 
chrzciny w najblizszym gronie, cora+my+chrzestni z polowkami+rodzice+tesciowie+moja babcia

po mszy zdjecia, potem robilismy chrzciny w domu moich rodzicow ze wzgledu na wielkosc domu i mozliwosc wyjscia do ogrodu, bylo super, roczek tez zrobimy u moich rodzicow w takim samym gronie :-)
 
reklama
Do góry