reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chudy roczniak

To tylko u Dr na Sz nie byłam, ale skoro nie polecasz, to nie pójdę. Moja 1 córka miała/ma zaburzenia metaboliczne, więc drugą obserwujemy.
Mam wątpliwości co do dr K w necie same pozytywne opinie. A on nas ważył na wadze dla dorosłych- mnie z córką na rękach... I zgubiło mu się 200 gr - za chuda, zmienić mleko + Ketotifen.
A ja córkę ważę w domu i uważam, że skoro urodziła się na 3pc a jest na 30, to chyba progres.
Jednak te pozytywne opinie sprawiają, że się waham, czy iść na kolejną (drogą) wizytę...
U nas wizyta identyczna, te same zalecenia😂 i ten ketitofen...a jak książyk? Tez byłaś?
 
reklama
U nas wizyta identyczna, te same zalecenia😂 i ten ketitofen...a jak książyk? Tez byłaś?
Nie, ale kojarzę z CZD, bo z 1 córką nas prowadziła p. Dr stamtąd. On ma tytuł profesora, boję się, że nasz problem jest zbyt mały na jego wiedzę i albo nas wyśmieje albo będzie szukał tam, gdzie nie trzeba. Nasz problem to chudość tak jak u Was, badania kału mają odchyły, ale nie są jakieś straszne.
A Ty go polecasz?
A może masz dobrego pediatrę?
 
Nie, ale kojarzę z CZD, bo z 1 córką nas prowadziła p. Dr stamtąd. On ma tytuł profesora, boję się, że nasz problem jest zbyt mały na jego wiedzę i albo nas wyśmieje albo będzie szukał tam, gdzie nie trzeba. Nasz problem to chudość tak jak u Was, badania kału mają odchyły, ale nie są jakieś straszne.
A Ty go polecasz?
A może masz dobrego pediatrę?
My u niego byliśmy wlasnie na oddziale w czd, zrobił pHmetrie, pasaż, podstawowe badania z krwi, mocz, kal. Ale u nas wszystko wyszło idealnie, moj syn w szpital jadł wszystko co mu podano pod nos(w domu potrafi wybrzydzać). Usłyszałam, ze mam nie patrzeć na siatki centylowe i jeszcze, ze jest taki plus bo nie trafimy do niego na odział na odchudzanie...😂uważam, ze ma wiedzę, ale specjalizuje się w odżywianiu pozajelitowym i tez nasz syn był dla niego nieciekawym przypadkiem, wyniki idealne, rozwój ok, także trzymali nas tam 4 dni. Jeżeli chodzi o pediatrę to chodziliśmy również do Aleksandry kosmędy, jest ona pediatra i alergologiem. Jest sympatyczna i wydaje się być rzeczowa. Pokierowała nas również do przychodni odnośnie chorób metabolicznych, ale tam po konsultacji i badaniach tez powiedzieli, ze w sumie oprócz chudości nie ma się do czego przyczepić.
 
Do góry